Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 120 kap.

Ilość
W magazynie

156,00 zł
Brutto

Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps to źródło kreatyny, substancji, która odmieniła oblicze kulturystyki. Substancja czynna to buforowany monohydrat kreatyny, o bardzo wysokiej wchłanialności.

Monohydrat kreatyny to podstawowa odżywka, stosowana w celu wzmocnienia mięśni. Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps zawiera jedną z najskuteczniejszych form kreatyny, mianowicie opatentowany monohydrat kreatyny o odpowiedniej kwasowości, określany mianem Kre-Alkalyn ®.

Wybierając tabletki Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps, osiągasz lepsze wyniki niż przy standardowej kreatynie, ponieważ nie ulega ona przekształceniom do bezwartościowej kreatyniny.

Kreatyna firmy Olimp, będzie bardzo dobrym wyborem zarówno dla początkujących kulturystów, jak i dla osób, które trenują regularnie i szukają kreatyny o najwyższej skuteczności działania. Wybierz ją, jeśli chcesz stale zwiększać swoją masę mięśniową.

Kapsułki Mega Caps, wyróżniają się podwyższoną zawartością substancji czynnej w stosunku do wielkości kapsułki. Kreatyna nie wymaga fazy ładowania i daje szybkie efekty, w postaci zwiększenia siły oraz wytrzymałości.

Zalecane dawkowanie

Stosuj w dni treningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo oraz 1-2 kapsułek przed treningiem. W dni nietreningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Buforowany monohydrat kreatyny KRE-ALKALYN 1250mg 2500mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2019-05-03

Bardzo mocna

Bardzo dobra, mocna kreatyna. Jak na razie dala mi najlepsze efekty a kilka kreatyn juz bralem.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 120 kap.

Napisz swoją opinię