Darmowa wysyłka w Polsce od 300 zł

Nasza firma realizuje zamówienia w Polsce jak i za granicą. Wszystkie przesyłki są dyskretnie zapakowane uniemożliwiając tym samym wgląd do paczki osobom niepowołanym. Czas dostarczenia przesyłki wynosi od 1 do 7 dni roboczych (zazwyczaj czas ten wynosi do 2 dni roboczych). Koszt dostawy uzależniony jest od wagi paczki, a nie ilości zamawianych produktów.

Przesyłki krajowe do 30 kg - płatność z góry (Przelewy24 lub wpłata na konto)

Waga Kurier Paczkomat Inpost
do 30 kg 13 zł 12 zł

Maksymalna waga jednej paczki wynosi 30kg. W przypadku zamówień o wadze przekraczającej 30 kg, zamówienie dzielone jest na paczki i za każdą z paczek pobierana jest osobna opłata.

Płatność kartą i szybkimi przelewami za pośrednictwem systemu przelewy24.pl - doliczamy 2%  wartości zamówionego towaru

Płatność przy odbiorze

W przypadku płatności przy odbiorze (pobranie) doliczana jest kwota 3 zł.

Przesyłki zagraniczne

Realizujemy przesyłki do wybranych krajów UE. Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Czas doręczenia przesyłki wynosi od 3 do 5 dni roboczych. W przypadku przesyłek zagranicznych wymagana jest opłata za zamówienie z góry.

Waga Kurier
do 30 kg 99 zł
do 60 kg 135 zł
do 90 kg 199 zł

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru zamówień w sklepie stacjonarnym w bez ponoszenia dodatkowych kosztów dostawy. Wystarczy podczas składania zamówienia wybrać sposób dostawy "Odbiór osobisty". Kiedy towar będzie przygotowany do odbioru otrzymasz maila z potwierdzeniem.

Sklep stacjonarny w Ciechanowie

ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 5 lok. 1 (wejście od ul. Nadfosnej)

godziny pracy sklepu:
poniedziałek - piątek: 9.30 - 17.00
sobota: 10.00 - 13.00