• Obniżka

Olimp TCM Mega Caps 120 kap.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

35,00 zł
33,00 zł Zniżka 2,00 zł
Brutto

Olimp TCM Mega Caps to źródło jednej z najskuteczniejszych form kreatyny, jabłczanu. Jego najważniejsze zalety to skuteczne działanie, zauważalnie większe od działania monohydratu.

Preparat Olimp TCM Mega Caps 120 kap to bardzo dobry wybór dla osób, szukających skutecznie działającej kreatyny w formie kapsułek. Głównym składnikiem aktywnym kapsułek jest jabłczan kreatyny, który pozwala między innymi:

  • zwiększyć wydzielanie hormonów anabolicznych, takich, jak insulina
  • poprawić regenerację mięśni
  • zmniejszyć bolesność mięśni po treningu
  • przyśpieszyć budowanie masy mięśniowej i poprawić siłę

Olimp TCM Mega Caps jest skuteczniejszy od innych form kreatyny, ponieważ oferuje lepszą rozpuszczalność w wodzie oraz inne pH. Dzięki temu można osiągnąć lepsze efekty treningowe, nawet wtedy, gdy przyjmujemy mniejsze dawki kreatyny. Co więcej, Olimp TCM Mega Caps  nie wymaga fazy ładowania i daje zauważalne efekty zaraz po rozpoczęciu stosowania. Dzięki tym kapsułkom, poprawisz swoje wyniki treningowe, budując beztłuszczową masę mięśniową. Kapsułki są świetnym wyborem dla osób, które regularnie trenują na siłowni i chcą widzieć lepsze efekty ćwiczeń.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 3 kapsułki 2 razy dziennie przed śniadaniem, po treningu lub przed snem. Popijać dużą ilością wody. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Jabłczan kreatyny
    
w tym kreatyna
1100 mg
825 mg
2200 mg
1650 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2020-05-17

Wsparcie dla starszego pana

Zgodnie z zaleceniem doradcy medycznego portalu Mauldin Economics stosuję 2 kapsułki dziennie, ale nie dla budowy masy mięśniowej, lecz dla spowolnienia utraty tej masy, a ta utrata w wieku 72 lat zaczyna być problemem.

Ocena 

2019-05-03

Brak spuchniecia

Jak dla mnie najlepsza forma kreatyny. Nie zalewa mnie woda i nie spada masa jak skoncze brac ten jabłczan kreatyny. Polecam

Napisz swoją opinię

Olimp TCM Mega Caps 120 kap.

Napisz swoją opinię