Olimp AAKG Extreme Mega Caps 120 kap.

Dobrze przyswajalna arginina Olimp

Ilość
W magazynie

66,00 zł
Brutto

Olimp AAKG Extreme Mega Caps to preparat, mający na celu przede wszystkim zwiększenie pompy mięśniowej podczas treningu. Dzięki niemu, Twój organizm wydziela więcej tlenku azotu (NO), substancji, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania tkanki mięśniowej i naczyń krwionośnych. AAKG Extreme Mega Caps zawiera łatwo przyswajalny alfa ketoglutaran argininy, który będzie pomocny, jeśli chodzi o:

  • budowanie atletycznej sylwetki
  • wspieranie wzrostu mięśni
  • życie seksualne mężczyzny
  • spalanie tłuszczu

AAKG wspomaga spalanie tłuszczu oraz wpływa na budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Większa ilość tlenku azotu w organizmie wpływa także na wydzielanie hormonu wzrostu, substancji o kluczowym działaniu, jeśli chodzi o budowanie mięśni.

Preparat AAKG Extreme Mega Caps zawiera aż 1250 mg substancji aktywnej w jednej tabletce, co jest wystarczającą dawką nawet dla masywnego mężczyzny. Kapsułki przyjmuje się przed ćwiczeniami, by w trakcie treningu osiągnąć maksymalny efekt pompy.

Zalecane dawkowanie

Przy wysiłku fizycznym 3 kapsułki dziennie – 1 kapsułka przed i po treningu oraz przed snem; dla osób dążących do utrzymania sprawności seksualnej – 1-2 kapsułki jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym. Przed rozpoczęciem stosowania preparatu zaleca się konsultację z lekarzem, dietetykiem lub seksuologiem. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga: nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka
3 kapsułki
Alfa-ketoglutaran argininy (AAKG)
     w tym
     arginina
1250 mg

813 mg
3750 mg

2438 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2018-05-25

Budowa mięśni

Stosuje od dluzszego czasu i widze wiekszy i szybszy przyrost miesni. Daje tez motywacje do ciezkiej pracy na silowni. Polecam

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Olimp AAKG Extreme Mega Caps 120 kap.

Dobrze przyswajalna arginina Olimp

Napisz swoją opinię