Olimp TCM Mega Caps 30 kap.

Ilość
W magazynie

17,00 zł
Brutto

Olimp TCM Mega Caps to preparat uzupełniający niedobór kreatyny w łatwo przyswajalnej formie jabłczanu. Zwiększ szybkość budowania mięśni i zwiększ swoją siłę.

Jabłczan kreatyny, to łatwo przyswajalna i silnie działająca forma kreatyny. Preparat Olimp TCM Mega Caps, stworzono dla osób, które szukają kreatyny najwyższej, farmaceutycznej jakości, która łatwo się wchłania i daje pozytywne efekty, jeśli chodzi o trening.

Monohydrat kreatyny, połączony z kwasem jabłkowym, daje lepsze efekty, jeśli chodzi o wizualne podkreślenie mięśni i nie powoduje niepotrzebnego zatrzymania wody w tkance. Olimp TCM Mega Caps wyróżnia się także szybszym działaniem niż preparaty zawierające zwykły monohydrat, z uwagi na łatwiejszą rozpuszczalność substancji aktywnej. To bardzo dobry wybór, jeśli zależy Ci nie tylko na samym budowaniu masy, ale także na osiąganiu trwałych efektów.

Preparat Olimp TCM Mega Caps jest szczególnie często wybierany przez doświadczone osoby, które stosowały już kilka różnych preparatów kreatynowych i szukają najskuteczniejszego środka.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 3 kapsułki 2 razy dziennie przed śniadaniem, po treningu lub przed snem. Popijać dużą ilością wody. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Jabłczan kreatyny
    
w tym kreatyna
1100 mg
825 mg
2200 mg
1650 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp TCM Mega Caps 30 kap.

Napisz swoją opinię