Activlab HGH Night 60 kap

Ilość
W magazynie

35,00 zł
Brutto

Activlab HGH Night - naturalny booster hormonu wzrostu

  • Stymuluje pracę hormonu wzrostu
  • Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej
  • Zwiększa siłę i przyrost masy mięśniowej

Activlab HGH Night to suplement, który stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu co przekłada się na zwiększenie siły oraz szybszy przyrost suchej masy mięśniowej. W składzie Activlab HGH Night znajduje się: arginina, GABA oraz lizyna. Składniki zawarte w Activlab HGH Night wzajemnie uzupełniają swoje działanie co zwiększa efekty treningowe.

Arginina zawarta w Activlab HGH Night to aminokwas niezbędny w procesie wytwarzania tlenku azotu, który odpowiada za rozszerzenia naczyń krwionośnych i dzięki temu tlen oraz składniki odżywcze łatwiej docierają do mięśni i komórek. Arginina jest także naturalnym stymulatorem hormonu wzrostu, po budzają jego wydzielanie w organizmie.

Lizyna to także aminokwas, który obok argininy, jest w stanie podnieść poziom hormonu wzrostu u człowieka. Wysoki poziom lizyny wspomaga budowanie suchej masy mięśniowej oraz procesy przemiany białek, węglowodanów i tłuszczy.

GABA to kwas który silnie wspiera układ nerwowy:  poprawia koncentrację, ułatwia regenerację organizmu, zapobiega skurczom mięśni oraz ułatwia zasypianie. Gaba jest także silnym stymulatorem produkcji hormonu wzrostu HGH, zwiększa wydolność oraz ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej.

Hormon wzrostu jest silnie powiązany z procesem budowania sylwetki. Wpływa pozytywnie na procesy syntezy białka i zwiększa zatrzymywanie azotu w organizmie. Osoby z wysokim poziomem hormonu wzrostu mają znacznie niższy poziom tkanki tłuszczowej w porównaniu do osób u których jest go mniej.

Jeśli zatem zależy Ci na utrzymaniu dobrej formy, chcesz aby Twoje mięśnie były zbudowane z suchej masy mięśniowej bez grama tłuszczu, koniecznie wypróbuj Activlab HGH Night.

Zalecane dawkowanie

W dni treningowe 3 kapsułki na noc.
W dni nie treningowe 2 kapsułki na noc.

Skład

Informacja żywieniowa w 1 kap.
Białko 0,0 g
Tłuszcz 0,0 g
Węglowodany 0,1 g
GABA (kwas gamma-aminomasłowy) 240 mg
Pyroglutaminian argininy 390 mg
Chlorowodorek lizyny 240 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Activlab HGH Night 60 kap

Napisz swoją opinię