Olimp Argi Power 1500 120 kap.

Ilość
W magazynie

65,00 zł
Brutto

Czym jest Arginina?

L-arginina to substancja regulująca poziom tlenku azotu NO w organizmie. Olimp Argi Power 1500 to suplement diety, który uzupełnia ten składnik w formie łatwo wchłanialnego chlorowodorku argininy. Jedna kapsułka tego preparatu, zawiera aż 1500 mg substancji aktywnej, dzięki czemu efekt pojawia się szybciej i utrzymuje się przez dłuższy czas.

Zastosowania Argi Power to między innymi

  • przyśpieszanie budowania masy mięśniowej
  • zwiększanie ukrwienia i odżywienia mięśni
  • zwiększenie wydajności treningów

Większość kulturystów przyjmuje preparaty zawierające argininę po to, by przyśpieszyć pojawienie się uczucia „pompy mięśniowej”. Po argininie, mięśnie stają się większe i szybciej zachodzi proces ich wzrostu. Dłuższy i wydajniejszy trening, daje lepsze efekty.

Preparat wpływa także na układ seksualny mężczyzny – tlenek azotu jest substancją kluczową, jeśli chodzi o prawidłową erekcję. Z tego powodu, arginina może być stosowana także przed stosunkiem.

Zalecane dawkowanie

Przy wysiłku fizycznym – 1 – 2 kapsułki przed i po treningu
Dla osób dążących do utrzymania sprawności seksualnej – 1 kapsułka jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym.

Przyjmować z dużą ilością wody. Przed rozpoczęciem stosowania preparatu zaleca się konsultację z lekarzem, dietetykiem lub seksuologiem. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 4 kapsułki
L-arginina HCl
1500 mg 6000 mg
     w tym: L-arginina 1230 mg 4920 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2020-06-08

ArgiPowrótDoPrzeszłości ;)

Dobry hućtant i napięcie mięśniowe na odpowiednim poziomie. Premium

Ocena 

2018-05-06

Dobra arginina

Bardzo dobra i wydajna arginina. Kapsułki spore ale do przełknięcia, pompa mięśniowa bardzo mocna, mięśnie po kilku dniach stosowania stają się większe i ładnie wyrzeźbione. Dobrze też działa na libido :-)

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Ocena 

2018-05-03

Pompa

Bardzo dobra pompa. Polecam

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Ocena 

2018-04-19

Pompa mięśniowa

Bardzo ladnie zwieksza miesnie, powstaje uczucie tzw. Napompowanych mięśni i bardzo je uwidacznia. Polecam w trakcie intensywnych treningów.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Ocena 

2018-04-11

Na potencję

Doskonały produkt na zwiększenie libido

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Olimp Argi Power 1500 120 kap.

Napisz swoją opinię