Olimp Vita-Min One 60 kap.

Ilość
W magazynie

20,00 zł
Brutto
  • Solidne porcje kluczowych minerałów i witamin
  • Precyzyjnie dobrane porcje
  • Szybki sposób na uzupełnienie codziennej diety
  • Dla kobiet i dla mężczyzn
  • Wygodne, łatwe po połknięcia kapsułki

Olimp Vita - Min One to suplement dla kobiet jaki i mężczyzn polecany w celu uzupełnienia codziennej diety w wysokiej jakości witaminy i minerały. Olimp Vita - Min One to produkt nie tylko dla sportowców. Olimp Vita - Min One to witaminy dla każdego, kto chce zadbać o zdrowie i witalność każdego dnia.

Rola witamin i minerałów w codziennej diecie jest nieoceniona. Mając na uwadze dobro i zdrowie klientów marki Olimp Laboratories, doświadczenie naukowcy przygotowali multiskładnikową kompozycję, zawierającą kluczowe dla wielu procesów w organizmie mikroelementy i witaminy, dobrane w optymalnych porcjach.

Różnorodna mieszanka Olimp Vita - Min One stanowi przemyślaną kompozycje cennych witamin i minerałów. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wysoka dawka witaminy C -aż 200 mg oraz witaminy D - aż 40 μg, zawarte w 2 niewielkich, łatwych do połknięcia kapsułkach.

Olimp Vita - Min One to także konkretne dawki witaminy z grupy B. Znajdziemy tutaj solidne porcje istotnych dla metabolizmu energetycznego i właściwej pracy systemu nerwowego: tiaminy (zwanej witaminą B1), ryboflawiny (witamina B2), niacyny, witaminy B6 i B12 oraz biotyny. Ponadto suplement Olimp Vita - Min One zawiera sprzyjający  zachowaniu na odpowiednim poziomie sprawności umysłowej kwas pantotenowy, a także szczególnie cenny dla kobiet kwas foliowy.

Istotnym uzupełnieniem witamin są składniki mineralne. Każda kapsułka Olimp Vita - Min One zawiera kluczowe minerały, w tym szczególnie ważne w przypadku kobiet żelazo, czy istotny dla mężczyzn: cynk, magnez oraz wapń. W tej multiskładnikowej mieszance Olimp Vita - Min One nie mogło także zabraknąć chromu, który sprzyja utrzymaniu odpowiedniego poziomu glukozy we krwi. Na uwagę zasługuje także obecność ekstraktu z żeń-szenia amerykańskiego.

Olimp Vita - Min One to przemyślany skład, potwierdzone naukowo działanie poszczególnych składników, odpowiednio dobrane porcje to gwarancja i bezpieczeństwo stosowania od firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories.

Olimp Vita - Min One to prosty i szybki sposób na uzupełnienie codziennej diety w podstawowe witaminy i minerały, które pomogą Ci w zadbaniu o:

  • prawidłową pracę systemu nerwowego (witamina C, tiamina, ryboflawina, B6, B12, biotyna, niacyna, magnez, miedź)
  • prawidłowa pracę układu odpornościowego (witamina A, B6, B12, C, D, kwas foliowy, żelazo, cynk, miedź)
  • zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia (witamina C, B6, B12, ryboflawina, kwas foliowy, kwas pantotenowy, magnez)
  • utrzymanie właściwego metabolizmu energetycznego (witamina C, tiamina, ryboflawina, B6, B12, biotyna, niacyna, żelazo, magnez, jod, mangan, wapń)
  • zachowanie prawidłowego widzenia (witamina A, ryboflawina, cynk)

Zalecane dawkowanie

Przyjmować 2 kapsułki dziennie po posiłku głównym, popijając dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Nie zaleca się stosowania produktu w okresie ciąży, planowania ciąży i karmienia piersią oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przed rozpoczęciem stosowania produktu zaleca się konsultacje z lekarzem lub farmaceuta. Nie przyjmować łącznie z innymi preparatami witaminowymi i mineralnymi zawierającymi takie same składniki, w szczególności witaminę D, cynk, mangan.

Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z ulotka. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

Informacja żywieniowa 2 Kapsułki RWS
Witamina A (RE) 400 μg 50%
Witamina D 40 μg 800%
Witamina E (α-TE) 24 mg 24%
Witamina C 200 mg 250%
Tiamina (Vit. B1) 8 mg 727%
Ryboflawina (Vit. B2) 16,8 mg 1200%
Niacyna (NE) 35 mg 219%
Witamina B6 6 mg 429%
Kwas foliowy 400 μg 200%
Witamina B12 21 μg 840%
Biotyna 100 μg 200%
Kwas pantotenowy 12 mg 200%
Wapń 240 mg 30%
Magnez 190 mg 50%
Żelazo 14 mg 100%
Cynk 10 mg 100%
Miedź 1 mg 100%
Mangan 1 mg 50%
Selen 55 μg 100%
Chrom 120 μg 300%
Jod 150 μg 100%
Bor 1 mg -
Ekstrakt zen-szenia amerykańskiego 50 mg -

*RWS - referencyjne wartości spożycia.

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2020-09-01

Olimp Vita - Min One 60 kap

Dobry produkt - przyzwoita cena

Napisz swoją opinię

Olimp Vita-Min One 60 kap.

Napisz swoją opinię