Olimp AAKG Extreme Mega Caps 30 kap.

Arginina AAKG Olimp Sport Nutrition

Ilość
W magazynie

17,00 zł
Brutto

Arginina to substancja, która odpowiada za wydzielanie tlenku azotu, wpływającego korzystnie na stan naczyń krwionośnych i mięśni. AAKG Extreme Mega Caps, zawiera łatwo przyswajalny alfaketoglutaran argininy, który będzie poprawiał funkcjonowanie Twoich mięśni i pozwoli Ci osiągać lepsze wyniki treningowe. Najważniejsze korzyści ze stosowania tego suplementu, to:

  • stymulacja siły mięśni
  • wzmocnienie pompy mięśniowej
  • zwiększenie transportu krwi i składników odżywczych do mięśni
  • poprawienie sprawności seksualnej
  • przyśpieszone spalanie tłuszczu

Co więcej, składniki aktywne preparatu AAKG Extreme Mega Caps, w organizmie konwertują się do kreatyny i agmantyny, substancji o silnym, pozytywnym wpływie na stan Twoich mięśni. Preparat stanowi dobry wybór dla osób, które regularnie ćwiczą na siłowni i chcą szybciej osiągać swoje cele treningowe. Można go przyjmować także wtedy, gdy uprawiamy sporty drużynowe i wytrzymałościowe.

Zalecane dawkowanie

Przy wysiłku fizycznym 3 kapsułki dziennie – 1 kapsułka przed i po treningu oraz przed snem; dla osób dążących do utrzymania sprawności seksualnej – 1-2 kapsułki jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym. Przed rozpoczęciem stosowania preparatu zaleca się konsultację z lekarzem, dietetykiem lub seksuologiem. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga: nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka
3 kapsułki
Alfa-ketoglutaran argininy (AAKG)
     w tym
     arginina
1250 mg

813 mg
3750 mg

2438 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2018-10-09

OK

Naprawdę czuć jak pompuje, trening wykonany!

Napisz swoją opinię

Olimp AAKG Extreme Mega Caps 30 kap.

Arginina AAKG Olimp Sport Nutrition

Napisz swoją opinię