• Obniżka

Bio Tech USA Citrulline Malate 300g

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

68,00 zł
65,00 zł Zniżka 3,00 zł
Brutto
  • Zwiększa produkcję tlenku azotu
  • Efekt pompy mięśniowej
  • Wspomaga wydolność wysiłkową
  • Efektywna regeneracja po treningu
  • Wspomaga układ krążenia
  • Zmniejsza poziom bólu mięśniowego

Bio Tech USA Citrulline Malate to suplement diety zawierający najwyższej jakości jabłczan cytruliny w postaci proszku. Bio Tech USA Citrulline Malate korzystnie wpływa na zwiększenie produkcji tlenku azotu co przyczynia się do zwiększenia wydolności treningowej oraz wspiera regenerację organizmu po ciężkim wysiłku. Bio Tech USA Citrulline Malate to suplement dla najbardziej wymagających.

Bio Tech USA Citrulline Malate polecany jest dla osób uprawiających dyscypliny siłowe, jak i wytrzymałościowe. Poprawia ogólna wydolność organizmu oraz uczestniczy w procesach wytwarzania tlenku azotu, który odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych, tzw. pomp mięśniową. Poprzez rozszerzone naczynia do komórek transportowane są zwiększone ilości tlenu oraz składników odżywczych.

Cytrulina uczestniczy także w procesach cyklu mocznikowego, w którym dochodzi do neutralizacji szkodliwego produktu ubocznego przemiany aminokwasowej - amoniaku. Cytrulina ma także wpływ na zmniejszenie ilości kwasu mlekowego, który odpowiada za powstawania tzw. "zakwasów", w wyniku czego zmniejsza się ból mięśniowy a mięśnie mogą się szybciej zregenerować.

Cytrulina to aminokwas endogenny co oznacza, że organizm nie jest w stanie sam go wytworzyć dlatego ważne jest aby dostarczać go z pożywienia lub w postaci suplementu, np. Bio Tech USA Citrulline Malate.

Citrulina, oprócz zastosowania w sporcie ma także zastosowanie we wspomaganiu leczenia takich dolegliwości jak demencja, osłabienie mięśni, zmęczenie, nadciśnienie, cukrzyca oraz choroby układu krążenia.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 3g proszku (pół miarki = 1 czubata łyżeczka) z 300 ml wody.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Skład

Wartość odżywcza w porcji (3 g)
w 100 g
Jabłczan cytruliny 2990 mg (2,99 g) 97 g

Opis

Forma
Proszek


Komentarze

Napisz swoją opinię

Bio Tech USA Citrulline Malate 300g

Napisz swoją opinię