Trec Nitrobolon Platinum 120 kap

Ilość
W magazynie

89,00 zł
Brutto
  • Starannie dobrane składniki
  • Zwiększa wydolność podczas treningu
  • Dodaje energii
  • Zapewnia uczucie pompy mięśniowej

Trec Nitrobolon Platinum to zaawansowany stak przedtreningowy oraz połączenie starannie dobranych składników, które zapewnią energię, uczucie pompy mięśniowej i pobudzenie.

Każdy stały bywalec siłowni wie, że aby osiągnąć wymarzony cel treningowy nasz organizm potrzebuje dużej dawki energii, składników odżywczych i antykatabolicznych. Podczas treningu organizm korzysta z zasobów własnych, nie zawsze jednak są one wystarczające aby trening był efektywny. Zatem jeśli chcemy wspomóc organizm możemy sięgnąć po przedtreningówkę, suplement, który zapewni nam więcej siły, energii i zwiększy wydolność. Wszystkie te cechy posiada Trec Nitrobolon Platinum . Dodatkowym atutem Trec Nitrobolon Platinum jest fakt, że nie zawiera żadnych niedozwolonych składników, które często zamiast wspomagać wysiłem, mogą przeszkadzać. Na treningu potrzebujemy skupienia, a wiele przedtreningówek powoduje rozdrażnienie, które nie poprawia koncentracji. Dlatego jeśli szukasz skutecznej przedtrenigówki koniecznie wypróbuj Trec Nitrobolon Platinum.

Trec Nitrobolon Platinum zawiera w składzie wszystkie niezbędne składniki, które maksymalnie wspomaga Twój organizm podczas ciężkich treningów, abyś mógł jak najszybciej osiągnąć założony cel treningowy.

Główne, aktywne składniki Trec Nitrobolon Platinum to:

L-arginina - to aminokwas, który odpowiada za wytwarzanie tlenku azotu, który wywołuje efekt pompy mięśniowej, dzięki czemu do mięśni dostarczanych jest więcej tlenu i składników odżywczych co zwiększa wydolność organizmu.

Beta alanina - odpowiada za neutralizację kwasu mlekowego wytwarzanego w mięśniach podczas wysiłku oraz zwiększa wytrzymałość, co powoduje, że możemy wykonać więcej powtórzeń podczas treningu.

Kreatyna - zwiększa wydolność podczas krótkich, często powtarzanych ćwiczeń o dużej intensywności oraz zwiększa siłę i przyrost beztłuszczowej masy ciała.

Tauryna - ma bardzo szerokie działanie, w sporcie wykorzystywana jest głównie w celu poprawy wyników, wspomaga transport kreatyny, wykazuje właściwości antyoksydacyjne, wspomaga regenerację mięśni, usprawnia gospodarkę energetyczną.

Jabłczan cytruliny - zmniejsza zmęczenie i poziom bólu mięśniowego, zwiększa wytrzymałość, wspomaga produkcję argininy, reguluje poziom kwasu mlekowego, który przyczynia się do powstawania tzw. zakwasów.

Synefryna - to wyciąg z gorzkiej pomarańczy, który wykazuje działanie termogeniczne, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, działa pobudzająco, dodając energii i motywacji.

Trec Nitrobolon Platinum ma wszystko czego potrzebujesz na treningu. Wypróbuj Trec Nitrobolon Platinum i nie odpuszczaj na treningach.

Zalecane dawkowanie  

Jednorazową porcję preparatu – 3 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie 30 min. przed treningiem.

Skład

Informacja żywieniowa

3 kap.

Alfa-Ketoglutaran L-Argininy

1200,00 mg

   w tym L-Arginina

650,00 mg

Beta alanina

750,00 mg

Ester Etylowy Kreatyny

500,00 mg

   - w tym Kreatyna

335,00 mg

Jabłczan Cytruliny

500,00 mg

   - w tym L-Cytrulina

280,00 mg

L-Tyrozyna

250,00 mg

Tauryna

250,00 mg

L-Norwalina

50,00 mg

Ekstrakt z Gorzkiej Pomarańczy [owoc] (Citrus aurantium) [10% Synefryny]

50,00 mg

   - w tym Synefryna

5,00 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2021-01-17

Dodaje energii

Przyzwoity suplement, działa całkiem spoko

Napisz swoją opinię

Trec Nitrobolon Platinum 120 kap

Napisz swoją opinię