Activlab Black Wolf 300g

Smak
Ilość
W magazynie

58,00 zł
Brutto

Activlab Black Wolf - nowa jakość treningu

  • Wielokierunkowe działanie
  • Sprawdzone składniki
  • Zwiększa wydolność i siłę na treningu

Activlab Black Wolf to wieloskładnikowy suplement diety stworzony dla osób, które chcą zwiększyć efekty treningowe. W składzie Activlab Black Wolf znajdują się takie składniki jak: beta alanina, kreatyna, arginina, tyrozyna i ekstrakt z gorzkiej pomarańczy. Takie połączenie składników wspomaga trening, którego celem jest zwiększenie możliwości, a co za tym idzie szybsze i lepsze osiągnięcie efektów treningowych.

Zalety stosowania Activlab Black Wolf:

  • poprawa możliwości treningowych
  • wzrost siły i wydolności
  • lepsze ukrwienie mięśni
  • szybszy wzrost mięśni
  • poprawa motywacji treningowej

Beta alanina to aminokwas, który zmniejsza zmęczenie. Beta alanina jest jednym z niewielu suplementów, którego działanie zostało potwierdzone naukowo. Zaobserwowano, że już po tygodniu suplementacji beta alaniną nastąpił wzrost wytrzymałości i wydolność. Beta alanina to jeden z dwóch aminokwasów, z których zbudowana jest karnozyna. Karnozyna odpowiada w organizmie człowieka za eliminowanie jonów zakwaszających. Niestety karnozyna jest bardzo niestabilna w układzie pokarmowym, dlatego nie można jej suplementować. Należy zatem zadbać o odpowiednią ilość beta alaniny, która jej jej prekursorem.

Kreatyna to najbardziej znany suplement wśród stałych bywalców siłowni. Jest podstawowym suplementem stosowanym u osób, którym zależy na poprawie siły i zwiększaniu masy mięśniowej. Jest wykorzystywana przez organizm do produkcji i magazynowania związków odpowiedzialnych za gospodarkę energetyczną. Cząsteczka kreatyny jest niezbędna w procesie powstawania cząsteczki ATP, która jest głównym źródłem energii.

Arginina to aminokwas który odpowiada za gospodarkę azotową w organizmie. Odpowiada za regulowanie ciśnienia krwi, reguluje pracę mięśni gładkich, ma także właściwości antyoksydacyjne. Jako składnik niezbędny do produkcji tlenku azotu jest często stosowana u osób uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe. Dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych do tkanek dostarczana jest większa ilość tlenu i substancji odżywczych co przekłada się na zwiększenie efektów treningowych.

Tyrozyna to ważny aminokwas budujący białka mięśniowe. Jest niezbędna do produkcji neurotransmiterów takich jak: dopamina, adrenalina oraz neoadrenalina, które poprawiają koncentrację, zwiększają energię i motywację do działania. Tyrozyna uznawana jest za środek skutecznie zmniejszający zmęczenie przy jednoczesnym wzmocnieniu kondycji oraz wspomaga koncentrację.

Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy to źródło synefryny, która pod względem chemicznym przypomina efydrynę, ale jest substancją bezpieczną. Synefryna zwiększa termogenezę, wpływa na proces lipolizy czyli rozpad tłuszczy. Ma wpływ na wydolność poprzez podniesienie ciśnienia i zwiększenie przepustowości serca. Synefryny nie powinny stosować osoby z problemami układu krążenia.

Zalecane dawkowanie

Porcję 10 g  (2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować raz dziennie, przed treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Skład

Informacja żywieniowa10g
Lean Muscle Matrix  
Beta-alanina 2500mg
Monohydrat kreatyny 2000mg
L-Arginina 2000mg
Wapń 120mg (15%)
Magnez 60mg (16%)
Energy Matrix  
L-Tyrozyna 500mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 300mg
Kofeina 200mg
Ekstrakt z malin (5% ketonów) 200mg
B-Complex  
Tiamina (Witamina B1) 2,2mg (200%)
Ryboflawina (Witamina B2) 2,8mg (200%)
Niacyna 32mg (200%)
Kwas pantotenowy 12 mg (200%)
Witamina B6 2,8mg (200%)
Biotyna 100μg (200%)
Kwas foliowy 400μg (200%)
Witamina B12 5μg (200%)

Opis

Forma
Proszek

Specyficzne kody

EAN13
5907368855035


Komentarze

Napisz swoją opinię

Activlab Black Wolf 300g

Napisz swoją opinię