Trec Beta alanina 700 90 kap

Ilość
W magazynie

29,00 zł
Brutto

Trec Beta alanina - odpowiedź na extra wyzwania treningowe.

  • Zwiększa wydolność organizmu
  • Poprawia wyniki sportowe
  • Eliminuje zakwaszenie mięśni
  • Opóźnia efekt zmęczenia mięśni

Trec Beta alanina to suplement, dzięki któremu wyeliminujesz główną przyczynę zmęczenia przy wysiłkach o wysokiej intensywności. Chcąc osiągać coraz lepsze wyniki podajemy mięśnie intensywniejszym obciążeniom, zmuszamy je do coraz większego wysiłku. Często jednak nie mamy siły i mięśnie odmawiają posłuszeństwa. Ten stan nazywany jest często "upadkiem mięśniowym", wywołanym przez zmęczenie i wyczerpanie rezerw energetycznych. Główna przyczyną tego stanu jest zakwaszenie mięśni. Nasz organizm posiada skuteczną broń w walce z zakwaszeniem - to karnozyna.

Karnozyna to związek zbudowany z dwóch aminokwasów: beta alaniny i histydyny. Odpowiada za eliminowanie z mięśni zakwaszających jonów H co umożliwia dłuższą i cięższą pracę mięśni. Niestety w mięśniach znajduje się niewystarczająca ilość karnozyny co mocno ogranicza jej działanie odkwaszające. Nasuwa się zatem pytanie: czemu nie przyjmować po prostu karnozyny? Karnozyna bardzo szybko ulega rozkładowi w układzie pokarmowym i nie jest w stanie dotrzeć do mięśni. Z tego powodu stosuje się suplementację jednym z jej składników - beta alaniną, która jest czynnikiem niezbędnym do wytworzenia cząsteczki karnozyny. Stosując beta alaninę zwiększasz swoje możliwości treningowe, wydolność i siłę.
Suplement Trec Beta alanina zaleca się osobom uprawiającym sport, gdzie znaczenie ma szybkość i siła.

Każdy kto choć raz próbował beta alaniny na pewno spotkał się z efektem ubocznym działania beta alaniny, czyli z mrowieniem lub swędzeniem skóry. Jest to naturalna reakcja organizmu, wynikająca z drażnienia zakończeń nerwowych. Trec Beta alanina jest suplementem całkowicie bezpiecznym a delikatne mrowienie to tylko oznaka, że mięśnie mają wysoki poziom karnozyny.

Zalecane dawkowanie  

Jednorazową porcję produktu ‒ 1 kapsułkę popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie.
W dni treningowe: pierwszą porcję rano po przebudzeniu, drugą porcję 30 min. przed treningiem, trzecią porcję bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: pierwszą porcję rano po przebudzeniu, drugą porcję pomiędzy posiłkami, trzecią porcję przed snem.

Skład

Składniki odżywcze3 kap
Beta-Alanina   2100 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Trec Beta alanina 700 90 kap

Napisz swoją opinię