Olimp Citruline Malate 200g

Smak
Ilość
W magazynie

55,00 zł
Brutto
  • Aż 8,1g cytruliny w porcji
  • Korzystnie wpływa na wydajność treningów
  • Obniża uczucie zmęczenia po treningu
  • Wspomaga usuwanie kwasu mlekowego z krwi
  • Zwiększa uczucie pompy mięśniowej podczas treningu
  • Wspomaga działanie układu nerwowego.

Olimp Citruline Malate to znakomity suplement, który pomoże Ci w osiągnięciu wymarzonego celu treningowego. Dzięki Olimp Citruline Malate poczujesz moc, a Twoje treningi wejdą na wyższe obroty.

Olimp Citruline to suplement, który został stworzony przez doświadczonych naukowców farmaceutycznych w Ośrodku Badawczo - Rozwojowym firmy Olimp Laboratories aby zaspokoić rosnące potrzeby osób aktywnych fizycznie, pracujących nad wymarzoną sylwetką. Produkt zawiera wysokiej jakości, wielokrotnie przebadany surowiec dzieki czemu jest bezpieczny w stosowaniu.

W składzie Olimp Citruline nie znajdziesz żadnych zbędnych substancji, takich jak zagęszczacze czy barwniki, a mimo to Olimp Citruline ma rewelacyjny, znakomity smak orzeźwiającej lemoniady.

Dzienna zalecana porcja Olimp Citruline to solidna, duża dawka, która jest zgodna z aktualnymi badaniami naukowymi.

Olimp Citruline Malate wspomaga budowanie umięśnionej sylwetki, wspomaga zdolności wysiłkowe oraz łagodzi narastające podczas treningu zmęczenie psychofizyczne. Koniec wymówek! Zacznij stosować jabłczan cytruliny i sprawdź na co Cię stać już przy najbliższym treningu.

Formuła Olimp Ccitruline Malate została uzupełniona witaminą B6, która jest często stosowana w suplementach przedtreningowych ze względu na korzystny wpływ witaminy B6 na prawidłową pracę układu nerwowego.

Korzyści działania cytruliny u osób trenujących zostały potwierdzone w wielu badaniach. Udowodniono, że suplementacja cytruliną w dawce 8g podczas testu wyciskania sztangi leżąc przyczyniła się do znacznego wzrostu ilości powtórzeń w serii i obniżenia bolesności mięśni po 24 i 48 godzinach.

Cytrulina zwiększa także odczucie "pompy" mięśniowej. Cytrulina jest prekursorem argininy, która sprzyja nasileniu procesu produkcji tlenku azotu (NO). Za sprawą tego związku dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i sprawniejszego przepływu krwi wraz z tlenem i składnikami odżywczymi do mięśni. Ten proces wywołuje efekt "pompy" mięśniowej. Lepsze odżywienie mięśni może redukować także zmęczenie po treningu.

Zalecane dawkowanie  

Stosować 1 porcja dziennie, na około 30 minut przed treningiem. 1 porcje (9 g
proszku = 3 miarki) rozpuscic w 300 ml wody. Spozyc bezposrednio po przygotowaniu.

Nie nalezy przekraczac porcji zalecanej do spozycia w ciagu dnia. Suplement diety nie moze byc stosowany jako substytut zróznicowanej diety. Zalecany jest zrównowazony sposób zywienia i zdrowy tryb zycia.

Uwaga: nie zaleca sie stosowania produktu przez dzieci, kobiety w ciazy i karmiace piersia oraz w przypadku nadwrazliwosci na którykolwiek ze składników produktu.

Skład

*RWS – referencyjna wartość spożycia.

Informacja żywieniowa 1 porcja (9 g)
Jabłczan cytruliny
w tym L-cytrulina
8,1 g
4,6 g
Witamina B6

2,46 mg (176%*)

Opis

Forma
Proszek


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Citruline Malate 200g

Napisz swoją opinię