Olimp HMB 450 kap.

Ilość
W magazynie

124,00 zł
Brutto

Olimp HMB to duże opakowanie preparatu, zawierającego kwas tłuszczowy przyśpieszający budowanie masy mięśniowej. Jeden z najskuteczniejszych preparatów tego typu.

Hydroksymetylomaślan (HMB) to substancja, która jest niezbędna dla organizmu człowieka i wpływa pozytywnie między innymi na metabolizm i spalanie tłuszczu. HMB wpływa między innymi, na zmniejszenie działania enzymów, które odpowiadają za rozpad mięśni, wywierając efekt anaboliczny. Z tego powodu, kapsułki Olimp HMB 450 kap, to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą uniknąć katabolizmu niszczącego efekty treningu.

HMB jest w pełni naturalnym suplementem, który bardzo silnie poprawia funkcjonowanie mięśni, jednak w organizmie, dochodzi do jego syntezy jedynie w określonej ilości.

Olimp HMB to suplement w łatwo przyswajalnej formie. Suplement HMB może być stosowany zarówno przez osoby, które dopiero zaczynają przygodę z treningiem, jak i przez zaawansowanych sportowców. Wybierz skuteczny suplement, chroniący Twoje mięśnie i przyśpieszający budowanie masy mięśniowej.

Zalecane dawkowanie

Stosuj   2 kapsułki 4 razy dziennie, popijając dużą ilością wody – przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu i przed snem.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu  dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej  diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Uwaga: Preparatu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem.

Skład

tabela

Informacja żywieniowa 4 kapsułki 8 kapsułek
Ca HMB  (β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia) 2500 mg 5000 mg
w tym HMB 2000 mg 4000 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp HMB 450 kap.

Napisz swoją opinię