• Obniżka

Olimp Chela Mag B6 Mama 30 kap.

Ilość
W magazynie

23,00 zł
22,00 zł Zniżka 1,00 zł
Brutto

OLIMP Chela Mag B6 Mama to preparat stworzony z myślą o bezpieczeństwie stosowania. Hipoalergiczny skład oraz wysoka przyswajalność, umożliwia stosowanie go także w czasie ciąży i karmienia piersią.

W okresie ciąży i karmienia piersią, organizm kobiety potrzebuje dodatkowej dawki magnezu. Jego niedobór, może objawiać się na wiele sposobów, takich, jak skurcze, nasilone uczucie zmęczenia czy trudności z koncentracją. W tym czasie, warto postawić na preparaty najwyższej jakości, zawierające sprawdzone i skuteczne związki magnezu.

Preparat OLIMP Chela Mag B6 Mama zawiera magnez firmy Albion w formie chelatu aminokwasowego. Wyjątkowość jego działania potwierdza ochrona receptury za pomocą patentu. Aby jeszcze skuteczniej uzupełnić niedobory magnezu, w skład tego preparatu wchodzi także magnez w formie tlenku oraz stearynianu, oraz odpowiednia dawka witaminy B6.

Podczas opracowywania składu tego preparatu, producent zwrócił szczególną uwagę na to, by nie zawierał on substancji będących potencjalnymi alergenami. Kapsułki są łatwe do połykania i wystarczy stosować je raz dziennie.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1 kapsułkę dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa  1 kapsułka *%RWS
Magnez 100 mg 27%
Witamina B6 2,1 mg 150%

*RWS - referencyjna wartość spożycia.

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Chela Mag B6 Mama 30 kap.

Napisz swoją opinię