TREC Vitality Potassium - Potas 90 kap

Ilość
W magazynie

19,00 zł
Brutto

TREC Vitality Potassium - zadbaj o swoje mięśnie i układ nerwowy

TREC Vitality Potassium to suplement zawierający niezwykle cenny dla naszego organizmu pierwiastek - potas. Potas jest minerałem, który wspomaga prawidłowe fukncjonowanie mięśni, układu nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

Potas odpowiada za regulowanie gospodarki wodno - elektrolitowej oraz kwasowo - zasadową organizmu. Uczestniczy w regulowaniu pH komórki oraz ciśnienia osmotycznego. Potas jest niezbędny w procesach metabolicznych białek i węglowodanów.  Dzięki prawidłowemu poziomowi potasu komórki są w stanie prawidłowo przekazywać sobie impulsy elektryczne, a mięśnie są napięte. Zdolność potasu do przewodzenia impulsów elektrycznych sprawia, że w dużym stopniu potas odpowiada za każde uderzenie serca.

Potas jest makroelementem który należy do grupy elektrolitów, obok sodu, magnezu i wapnia. Elektrolity to pierwiastki, które w roztworach wodnych przewodzą prąd. Prawidłowe przekazywanie impulsów elektrycznych odpowiada za napięcie mięśniowe.

Potas to także minerał, który uczestniczy w procesach budowania białek i aminokwasów, które są głównym budulcem dla mięśni. Jest też niezbędny do produkcji energii.

Niedobory potasu mogą prowadzić do zaburzeń i mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Jeśli czujemy się zmęczeni, odczuwamy zaburzenia pracy serca, stosujemy preparaty diuretyczne, jesteśmy odwodnieni, zdenerwowani to warto sprawdzić zwartość stężenia potasu we krwi. Niską zawartość potasu należy uzupełnić dietą lub suplementacją preparatem takim jak TREC Vitality Potassium.

TREC Vitality Potassium zaleca się stosować przez osoby narażone na stres, skarżące się na skurcze, prowadzące aktywny tryb życia. Zanim jednak skorzystamy z preparatów zawierających potas warto skonsultować tą decyzją z lekarzem.

Zalecane dawkowanie

Stosować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej po posiłku.

Skład

Informacja żywieniowa  1 kap
Potas 400 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

TREC Vitality Potassium - Potas 90 kap

Napisz swoją opinię