Olimp ALA 200 120 kap.

Ilość
W magazynie

95,00 zł
Brutto

Olimp Ala 200 to źródło kwasu alfa-liponowego. Ta substancja jest silnym antyoksydantem i redukuje niekorzystne efekty działania wolnych rodników na organizm, które są ubocznym produktem intensywnych przemian metabolicznych.

Kwas liponowy, główny składnik preparatu Olimp Ala 200 wspiera wątrobę i układ krążenia oraz jest potrzebny, by zachować prawidłowy metabolizm węglowodanów. Przy niedoborze kwasu alfa-liponowego, komórki stają się mniej wrażliwe na insulinę, przez co wolniej dochodzi do reakcji anabolicznych. Uzupełniając jego niedobór, regulujesz także proces trawienia węglowodanów.

Ala 200 120 kapsułek jest wszechstronnym preparatem, który może być stosowany zarówno przez osoby starsze i przewlekle chore, jak i przez sportowców. Wielu naszych klientów wybiera ten preparat z myślą o redukcji tkanki tłuszczowej oraz efektywnym wzmocnieniu siły. Regularnie przyjmowanie Olimp Ala wpływa między innymi na zwiększenie naszej wytrzymałości i pozwala na dłuższe treningi bez uczucia zmęczenia. Jedna kapsułka tego preparatu, zawiera 200 mg substancji aktywnej.

Zalecane dawkowanie     

Stosuj 1-2 kapsułki 3 razy dziennie podczas posiłku.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Kwas alfa-liponowy 200 mg 400 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2018-10-09

Dobry produkt

Bardzo wspomaga redukcję, daje dobre efekty.

Napisz swoją opinię

Olimp ALA 200 120 kap.

Napisz swoją opinię