Activlab L-Carnitine 1000 Super 30 kap

Ilość
W magazynie

35,00 zł
Brutto
  • Przyśpiesza się redukcję tkanki tłuszczowej
  • Działa energetycznie
  • Wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn

Activlab L-Carnitine 1000 Super to suplement diety wspomagający procesy redukcji tkanki tłuszczowej, przyśpiesza metabolizm, działa energetycznie oraz wspomaga neutralizację wolnych rodników.

L-karnityna to substancja witaminopodoba, która pełnie wiele ważnych funkcji. L-karnityna jest wytwarzana przez organizm człowieka, występuje w w dwóch postaciach D i L, przy czym tylko forma L wykazuje aktywność biologiczną. Niestety ilość wytwarzanej przez organizm l-karnityny nie zaspokaja całkowitego zapotrzebowania dlatego jej niedobór powinien być uzupełniony z pożywienia lub w postaci suplementu.

Jest często stosowana przez osoby, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. L-karnityna odgrywa bardzo ważną rolę w procesach metabolizmu tłuszczy. L-karnityna to niezbędny czynnik dla prawidłowego przebiegu procesów transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów. W mitochondriach kwasy tłuszczowe ulegają przemianie (utlenieniu) w wyniku czego powstaje energia, która jest niezbędna w procesach życiowych. Zbyt niski poziom l-karnityny uniemożliwia utlenianie tłuszczy co znacząco spowalnia procesy utraty wagi.

L-karnityna posiada także właściwości oczyszczające organizm. Ma zdolność wiązania pierwiastków metabolicznych co neutralizuje ich aktywność i zostają wydalone z organizmu.

Activlab L-Carnitine 1000 Super to dobry wybór dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, są na diecie redukcyjnej. Activlab L-Carnitine 1000 idealnie sprawdzi się jako źródło energii oraz suplement wspomagający oczyszczanie organizmu.

Zalecane dawkowanie

Przyjmować 1-2 kapsułki dziennie, najlepiej po śniadaniu lub przed treningiem

Skład

Informacja żywieniowa1 kap
L-karnityna 1000 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Activlab L-Carnitine 1000 Super 30 kap

Napisz swoją opinię