• Obniżka

Activlab Beta alanine 60 kap

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

19,00 zł
18,00 zł Zniżka 1,00 zł
Brutto
  • Wspomaga przyrost masy mięśniowej
  • Poprawia zdolność wysiłkową
  • Wspomaga procesy energetyczne
  • Opóźnia zmęczenie

Activlab Beta alanine to produkt dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe, których celem jest zwiększenie wydolności wysiłkowej organizmu. Beta alanina to aminokwas, który cieszy się dużym zainteresowaniem wsród osób aktywnych ze względu na swoje działanie. Odpowiada za poprawę osiągnięć sportowych, szczególnie u osób uprawiających dyscypliny o wysokiej intensywności.

Activlab Beta alanine zwiera aż 4000 mg substancji czynnej w jednej porcji. Beta alanina to aminokwas, który bierze udział w budowaniu białek. Jest prekursorem karnozyny - to związek, który znajduje się w całym  organizmie, ale największe ilości występują w miejscach, gdzie występuje duże zapotrzebowanie na energię. np. w  mózgu, sercu, mięśniach szkieletowych. Karnozyna ma szerokie spectrum działania - utrzymuje równowagę kwasowo - zasadową w tkankach, zmniejsza toksyczność jonów metali, chroni przed działaniem wolnych rodników,

Beta alanina jako czynnik niezbędny w procesie wytwarzania karnozyny wykorzystywana jest przez sportowców jako suplement diety w celu wspomagania regeneracji mięśni szkieletowych, zmniejszenia ilości kwasu mlekowego oraz poprawy skurczliwości mięśni.  Niestety karnozyna jest mało stabilna w przewodzie pokarmowym, dlatego aby w pełni wykorzystać właściwości karnozyny oraz zwiększyć jej poziom stosuje się beta alaninę, która prowadzi do zwiększenia zasobów karnozyny.

Suplementacja beta alaniną podnosi poziom karnozyny w mięśniach i zwiększa zdolności buforujące, co w znacznym stopniu przyczynia się do zmniejszenia zakwaszenia mięśni i opóźnia efekt zmęczenia.

Zalecane dawkowanie

W dni treningowe: 4 kapsułki dziennie, najlepiej przed treningiem.
W dni nie treningowe: 2 kaps. rano i 2 kaps.

Skład

Informacja żywieniowa1 kap4 kap
Beta-Alanina 1000 mg 4000 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Activlab Beta alanine 60 kap

Napisz swoją opinię