Activlab Beta alanine 300g

Smak
Ilość
W magazynie

35,00 zł
Brutto
  • Wspomaga przyrost masy mięśniowej
  • Poprawia zdolność wysiłkową
  • Wspomaga procesy energetyczne
  • Opóźnia zmęczenie

Activlab Beta alanine to produkt dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe, których celem jest zwiększenie wydolności wysiłkowej organizmu. Beta alanina to aminokwas, który cieszy się dużym zainteresowaniem wsród osób aktywnych ze względu na swoje działanie. Odpowiada za poprawę osiągnięć sportowych, szczególnie u osób uprawiających dyscypliny o wysokiej intensywności.

Activlab Beta alanine zwiera aż 4000 mg substancji czynnej w jednej porcji. Beta alanina to aminokwas, który bierze udział w budowaniu białek. Jest prekursorem karnozyny - to związek, który znajduje się w całym  organizmie, ale największe ilości występują w miejscach, gdzie występuje duże zapotrzebowanie na energię. np. w  mózgu, sercu, mięśniach szkieletowych. Karnozyna ma szerokie spectrum działania - utrzymuje równowagę kwasowo - zasadową w tkankach, zmniejsza toksyczność jonów metali, chroni przed działaniem wolnych rodników,

Beta alanina jako czynnik niezbędny w procesie wytwarzania karnozyny wykorzystywana jest przez sportowców jako suplement diety w celu wspomagania regeneracji mięśni szkieletowych, zmniejszenia ilości kwasu mlekowego oraz poprawy skurczliwości mięśni.  Niestety karnozyna jest mało stabilna w przewodzie pokarmowym, dlatego aby w pełni wykorzystać właściwości karnozyny oraz zwiększyć jej poziom stosuje się beta alaninę, która prowadzi do zwiększenia zasobów karnozyny.

Suplementacja beta alaniną podnosi poziom karnozyny w mięśniach i zwiększa zdolności buforujące, co w znacznym stopniu przyczynia się do zmniejszenia zakwaszenia mięśni i opóźnia efekt zmęczenia.

Zalecane dawkowanie

3,5 g (1 płaska miarka 5 ml) rozpuścić w 250 ml wody. Stosować raz dziennie przed treningiem.

Skład

Informacja żywieniowa3,5g
Beta-Alanina 3000 g

Opis

Forma
Proszek

Specyficzne kody

ean13
5907368858340


Komentarze

Napisz swoją opinię

Activlab Beta alanine 300g

Napisz swoją opinię