• Obniżka

Bio Tech USA Beta alanine 300g

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

75,00 zł
69,00 zł Zniżka 6,00 zł
Brutto
  • Wspomaga wzrost mięśni
  • Zwiększa wytrzymałość wysiłkową

Bio Tech USA Beta Alanine to suplement diety zawierający czystą, bezsmakową beta alaninę. Bio Tech USA Beta Alanine to produkt najwyższej jakości, nie zawiera cukru i wypełniaczy. W składzie Bio Tech USA Beta Alanine nie znajdują się żadne substancje dopingujące, dlatego może być stosowany przez sportowców, którzy poddawani się bardzo skrupulatnym testom antydopingowym.

Do czego potrzebna jest beta alanina?

Beta alanina to aminokwas, który buduje białka, ale jest też ważnym czynnikiem w procesie produkcji karnozyny. Karnozyna to związek, który odpowiada za utrzymanie równowagi kwasowo - zasadowej. Podczas treningu w mięśniach wytwarzany jest kwas mlekowy, który zakwasza organizm. Karnozyna hamuje zmianę pH co pozwala na dłuższy i bardziej efektywny trening. Najprościej mówiąc, jeśli w organizmie jest zbyt mało beta alaniny to nie zostaje wytworzona karnozyna, co może spowodować, że mięśnie nie będą mogły pracować tak jakbyśmy się tego spodziewali.

Jak donoszą niektóre badania, stosowanie beta alaniny przez miesiąc może zwiększyć wydolność nawet do kilkunastu procent.

Ciekawostka jest, że po przyjęciu beta alaniny może pojawić się mrowienie skóry. Jest to typowy objaw, nie ma powodów do obaw. Dzieje się tak dlatego, że beta alanina aktywuje receptory nerwowe znajdujące się pod skórą, stąd taki właśnie objaw.

  • Zwiększa wydolność
  • Zwiększa wytrzymałość
  • Wspomaga budowania masy mięśniowej

Bio Tech USA Beta Alanine to suplement, który najlepiej sprawdzi się u osób uprawiających sporty wytrzymałościowe - kolarstwo, bieganie, pływanie, triathlon. Może mieć także zastosowanie w sportach wytrzymałościowo - siłowych takich jak sp: futbol, sporty walki.

Beta alanina jest aminokwasem wytwarzanym przez nasz organizm ale w małej ilości. U osób trenujących zazwyczaj podać beta alaniny jest niewystarczająca do zaspokojenia potrzeb organizmu. Dlatego dość często sięgają po suplementację Bio Tech USA Beta Alanine.

Zalecane dawkowanie

Wymieszać 1 porcję (2 g = ok. pół miarki = ok. 1 płaska łyżeczka) produktu z 400 ml wody albo wybranego napoju najlepiej używając shaker’a.
W dni treningowe spożywać 2 porcje, w tym jedną porcję rano i jedną na 30 minut przed treningiem.
W dni bez treningu spożywać 1 porcję rano i 1 porcję w ciągu dnia.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład

Informacja żywieniowa

2 g

Beta alanina

2000 mg

Opis

Forma
Proszek


Komentarze

Napisz swoją opinię

Bio Tech USA Beta alanine 300g

Napisz swoją opinię