Trec BCAA G-force 360 kap

Ilość
W magazynie

119,00 zł
Brutto
  • Universalny matrix aminokwasów i l-glutaminy
  • Optymalne wsparcie dla regeneracji mięśni                   

Trec BCAA G-force to suplement zawierający połączenie aminokwasów BCAA i L-glutaminy. Zawarte w BCAA nasilają G-force składniki wspomagają przebieg procesów anabolicznych, dzięki czemu możliwy jest szybszy przyrost tkanki mięśniowej. Dodatkowo Aminokwasy BCAA oraz L-glutamina mają działanie antykataboliczne, co w dużym stopniu poprawia regenerację tkanki mięśniowej po zakończonym wysiłku. Stosując Trec BCAA G-force możesz zwiększyć siłę oraz wydolność oraz uniknąć przemęczenia.

BCAA to aminokwasy rozgałęzione: L-leucyna, L-izoleucyna oraz L-walina, które są głównym budulcem suchej masy mięśniowej. Są kluczowe dla efektywnej regeneracji. Dostarczane do organizmu aminokwasy w czystej formie prawie natychmiast docierają do mięśni i zaczynają procesy anaboliczne oraz antykataboliczne. Zawarte w Trec BCAA G-force aminokwasy rozpoczynają proces syntezy białek, czego efektem jest szybka regeneracja, a co za tym idzie stały przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Nasze mięśnie są zregenerowane więc kolejny trening staje się bardziej efektywny.

L-glutamina to aminokwas zaliczany do grupy aminokwasów egzogennych, co znaczy że nasz organizm jest w stanie wytwarzać je samodzielnie. Niestety podaż własna organizmu nie zawsze jest wystarczająca dlatego czasem warto uzupełnić ilość glutaminy z suplementu. L-glutamina pełni w organizmie wiele funkcji. Jest składnikiem niezbędnym w procesie wytwarzania glutationu, który wspiera pracę układu odpornościowego. Jest niezbędna dla procesu syntezy białek w tkance łącznej. L-glutamina spełnia także ważną rolę w metabolizmie azotu, pomaga wydalać z organizmu szkodliwe produkty uboczne przemian matabolicznych. L-glutamina jest ważnym budulcem mięśni szkieletowych, które przeciążone podczas treningu aby zostać zregenerowane potrzebują zwiększonej ilości l-glutaminy.

Połączenie BCAA i L-glutaminy w suplemencie Trec BCAA G-force nie jest przypadkowe gdyż aminokwasy te działają synergicznie. Jeśli organizm ma odpowiednio wysokie stężenie BCAA oraz L-glutaminy jest odpowiednio przygotowany do prawidłowego przebiegu procesów anabolicznych, które prowadzą do tworzenia i wzrostu masy mięśniowej. Gdy jednak mamy zbyt małą ilość BCAA oraz L-glutaminy rozpoczynają się procesy rozpadu zgromadzonych w mięśniach aminokwasów. Połączenie BCAA i L-glutaminy zapewnia, że dostarczone aminokwasy zostaną zużyte do powstawania nowych włókien mięśniowych a nie ulegną rozpadowi te, które już budują nasze mięśnie.

Trec BCAA G-force zapewni wsparcie i ochronę mięśni. Stosując Trec BCAA G-force dostarczysz mięśniom niezbędne do ich wzrostu i regeneracji składniki odżywcze. Trec BCAA G-force to uniwersalny suplement polecany osobom obciążonym wysiłkiem fizycznym w celu zapewnienia skutecznej regeneracji mięśni.   

Zalecane dawkowanie  

Jednorazową porcję preparatu – 6 kapsułek popić 300 ml wody.
W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.

Skład

Informacja żywieniowa

6 kap

Aminokwasy Rozgałęzione

4860 mg

   w tym L-Leucyna

3420 mg

   w tym L-Walina

960 mg

   w tym L-Izoleucya

480 mg

L-Glutamina

1950 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Trec BCAA G-force 360 kap

Napisz swoją opinię