• Obniżka

Olimp Potas 60 tab.

Ilość
W magazynie

21,00 zł
18,00 zł Zniżka 3,00 zł
Brutto

Potas w formie tabletek, wspomagający funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego. Uzupełnij niedobór jednego z najważniejszych minerałów.

Olimp Potas to tabletki bez recepty, uzupełniające niedobór potasu w diecie. Jeśli nasza dieta jest zbyt uboga w warzywa i intensywnie trenujemy, a także używamy za dużo soli, poziom potasu w organizmie, staje się zbyt mały. Preparat Olimp Potas 60 tab, zawiera jeden z najlepiej przyswajalnych związków potasu – cytrynian, dzięki czemu szybko uzupełnia jego niedobór.

Tabletki polecamy szczególnie osobom, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia i ciśnienie, oraz są narażone na intensywny stres. Tabletki z potasem, zmniejszają ryzyko występowania skurczów mięśni oraz drżenia powiek. Inne objawy niedoboru potasu, które można zmniejszyć przyjmując ten preparat, to między innymi nieprawidłowa praca serca (arytmia), nadmierne zmęczenie oraz problemy z regeneracją mięśni. Wybierając preparat firmy Olimp, masz gwarancję wysokiej jakości oraz braku niepotrzebnych dodatków.

Zalecane dawkowanie  

Stosuj 2 tabletki dziennie po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 2 tabletki
Cytrynian potasu  
w tym: potas 300 mg (15% ZDS*)

*RWS - referencyjna wartość spożycia.

Opis

Forma
Tabletki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Potas 60 tab.

Napisz swoją opinię