Olimp DAA Xtreme Prolact Block 60 tab.

Ilość
W magazynie

44,00 zł
Brutto

Olimp DAA Xtreme Prolact Block 60 to preparat, który zmniejsza negatywne działanie prolaktyny na organizm. Dzięki niemu można budować masę mięśniową bez ryzyka otłuszczenia.

Preparaty zwiększające poziom testosteronu, przyjmuje się zwykle z myślą o zwiększeniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Niestety, ale podczas cyklów, często dochodzi do nadmiernego wydzielania prolaktyny, hormonu, który zwiększa otłuszczenie organizmu i hamuje Twoje postępy treningowe. Preparat Olimp DAA Xtreme Prolact Block ma dwa działania. Po pierwsze, zwiększa on wydzielania testosteronu, a po drugie, zmniejsza negatywne efekty, do których dochodzi z powodu wydzielania prolaktyny.

Głównym składnikiem aktywnym tego preparatu jest DAA, czyli kwas D-asparginowy. Aby zwiększyć wydzielanie testosteronu podczas przyjmowania tego preparatu, w jego składzie ujęto także takie składniki, jak witamina E, witamina B6 oraz cynk.

Olimp DAA Xtreme Prolact Block jest szczególnie wskazany dla mężczyzn, którzy intensywnie trenują z myślą o budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej. Dzięki niemu, można zwiększyć ilość testosteronu i dłużej utrzymać efekty cyklów.

Zalecane dawkowanie   

Stosuj 2 tabletki w trakcie śniadania popijając dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci

Skład

Wartość żywieniowa 1 tabletka
2 tabletki
Kwas D-asparaginowy
1600 mg 3200 mg
Wit. E
7,5 mg
(62,5 %*)
15,0 mg
(125%*)
Wit. B6
2,1 mg
(150 %*)
4,2 mg
(300%*)
Cynk (z chelatu aminokwasowego Albion®)
7,5 mg
(75 %*)
15 mg
(150 %*)

Opis

Forma
Tabletki


Komentarze

Ocena 

2018-07-04

ok

działa jak trzeba, dobra cena

Napisz swoją opinię

Olimp DAA Xtreme Prolact Block 60 tab.

Napisz swoją opinię