Activlab L-Carnitine + Green Tea 60 kap

Ilość
W magazynie

35,00 zł
Brutto
  • Połączenie l-karnityny i zielonej herbaty
  • Wsparcie redukcji wagi ciała
  • Wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn

Activlab L-Carnitine + Green Tea to suplement diety zawierający w składzie l-karnitynę oraz ekstrakt z liści zielonej herbaty. Połączenie l-karnityny i zielonej herbaty wspomaga procesy redukcji tkanki tłuszczowej, przyśpiesza metabolizm, działa energetycznie oraz wspomaga neutralizację wolnych rodników.

L-karnityna to substancja witaminopodoba, która pełnie wiele ważnych funkcji. L-karnityna jest wytwarzana przez organizm człowieka, występuje w w dwóch postaciach D i L, przy czym tylko forma L wykazuje aktywność biologiczną. Niestety ilość wytwarzanej przez organizm l-karnityny nie zaspokaja całkowitego zapotrzebowania dlatego jej niedobór powinien być uzupełniony z pożywienia lub w postaci suplementu.

Jest często stosowana przez osoby, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. L-karnityna odgrywa bardzo ważną rolę w procesach metabolizmu tłuszczy. L-karnityna to niezbędny czynnik dla prawidłowego przebiegu procesów transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów. W mitochondriach kwasy tłuszczowe ulegają przemianie (utlenieniu) w wyniku czego powstaje energia, która jest niezbędna w procesach życiowych. Zbyt niski poziom l-karnityny uniemożliwia utlenianie tłuszczy co znacząco spowalnia procesy utraty wagi.

L-karnityna posiada także właściwości oczyszczające organizm. Ma zdolność wiązania pierwiastków metabolicznych co neutralizuje ich aktywność i zostają wydalone z organizmu.

Ekstrakt z zielonej herbaty to wyciąg, który największą popularność zyskał jako środek wspomagający odchudzanie oraz oczyszczający organizm. Zielona herbata właściwości odchudzające zawdzięcza katechinom. Katechiny hamują wchłanianie tłuszczy oraz zwiększają ich wykorzystanie przez organizm. Dodatkowo zielona herbata wspomaga działanie enzymów trawiennych, zwiększa termogenezę oraz nasila utlenianie tłuszczy.

Połączenie l-karnityny i zielonej herbaty to dobry wybór dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, są na diecie redukcyjnej. Activlab L-Carnitine + Green Tea idealnie sprawdzi się jako źródło energii oraz suplement wspomagający oczyszczanie organizmu.

Zalecane dawkowanie

Przyjmować 2 kapsułki dziennie.

Skład

Informacja żywieniowa2 kap
L-Karnityna 1000 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 400 mg
w tym: EGCG 180 mg
Kofeina 64 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Activlab L-Carnitine + Green Tea 60 kap

Napisz swoją opinię