Activlab BCAA XXL 120 kap

Ilość
W magazynie

44,00 zł
Brutto

Activlab BCAA XXL - skuteczne wsparcie regeneracji po treningu

  • Aż 1000 mg BCAA w 1 tabletce
  • Zapewnia skuteczną regenerację i ochronę mięśni

Activlab BCAA XXL to połączenie trzech aminokwasów rozgałęzionych: L-Leucyny, L-izoleucyny oraz L-waliny, w optymalnych proporcjach. Głównym zadaniem BCAA jest ograniczanie procesów katabolicznych, które są odpowiedzialne za redukcję tkanki mięśniowej. Zawarte w BCAA amonokwasy posiadają specyficzne właściwości, które odpowiadają za zmniejszenie rozpadu białka, równocześnie odbudowując je. Aminokwasy BCAA wspomagają budowanie masy mięśniowej, wspierają redukcję tkanki tłuszczowej oraz gospodarkę energetyczną. Dodatkowo skracają czas regeneracji po treningu, redukują zmęczenie i przetrenowanie.

Aminokwasy zawarte w Activlab BCAA XXL zalicza się do grupy aminokwasów egzogennych, co oznacza, że nie są wytwarzane przez organizm ludzki, dlatego należy je dostarczać wraz z pożywieniem. Nie zawsze jednak mamy możliwość stosowania zbilansowanej diety i wtedy warto sięgnąć po suplement, który uzupełni niedobory.

Leucyna - wykazuje silne właściwości anaboliczne, zapobiega utracie mięśni, jest źródłem energii oraz podstawowym materiałem budulcowym dla mięśni. Leucyna w trakcie reakcji metabolicznych prowadzi do powstania ketoleucyny, która ogranicza syntezę kortyzolu (hormonu stresu).

Izoleucyna - bierze udział w hamowaniu szkodliwych reakcji katabolicznych, stymuluje procesy anaboliczne, wspomaga syntezę białek w tkance mięśniowej, bierze udział w detoksykacji odpadów azotowych.

Walina - bierze udział w syntezie białek, zapobiega utracie masy mięśniowej, wykazuje działanie antykataboliczne, wpływa pozytywnie na wydzielanie hormonu wzrostu.

Activlab BCAA XXL zapewnia skuteczną ochronę dla mięśni na każdym etapie treningu. Zalecane są wszystkim sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie.

Zalecane dawkowanie

Przyjmować 8 tabletek dziennie. 4 tabletki przed treningiem i 4 tabletki po treningu.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Skład

Informacja żywieniowa  1 kap
L-Leucyna 500 mg
L-Izoleucyna 250 mg
L-walina 250 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Activlab BCAA XXL 120 kap

Napisz swoją opinię