Trec Tribulon Black 60 kap

Ilość
W magazynie

44,00 zł
Brutto

Trec Tribulon Black - skoncentrowany tribulus terrestris z wysoką zawartością naturalnych steroidów roślinnych.

  • Wysoka zawartość saponinów - aż 95%
  • Wspomaga produkcję testosteronu
  • Wspomaga efekty treningowe

Trec Tribulon Black to suplement diety zawierający ekstrakt z buzdyganka naziemnego, rośliny która jest bogata w związki zawierające wysoką zawartość saponin. Saponiny to związki wykazujące działanie podobne do sterydów. Saponiny mają zdolność przyłączania się cholesterolu i tworzenia z nim aktywnych związków, także imitujących testosteron. W medycynie ludowej , głównie w Chinach i Indiach, tribulus wykorzystywany jest od wielu lat jako środek poprawiający sprawność seksualną, podnoszący libido i potencję.  Trec Tribulon Black zawiera aż 95% aktywnych saponin.

Działanie tribulusa:

  • przyczynia się do wzrostu mięśni
  • poprawia spalanie tkanki tłuszczowej
  • podnosi efektywność regeneracji potreningowej
  • podwyższa poziom testosteronu
  • podnosi sprawność seksualną i potencję
  • wspomaga regulowanie ciśnienia krwi
  • reguluje poziom cholesterolu

Saponiny zawarte w Trec Tribulon Black są w stanie zmienić się w jeden z głównych hormonów - testosteron. W celu uzyskania jak najlepszych wyników treningowych wielu mężczyzn chce podnieść poziom testosteronu. Nie zawsze jednak jest to konieczne, szczególnie u młodych mężczyzn lub tych którzy mają ten hormon w normie. Jednak na skutek różnych czynników, takich jak zła dieta, niewystarczająca regeneracja potreningowa, brak snu, zbyt wysoki poziom stresu, niedobór hormonu wzrostu, choroby nerek lub wątroby, poziom testosteronu może ulec obniżeniu. Warto dodać, że naturalnie poziom testosteronu zaczyna obniżać się po 30-tym roku życia. Jeśli mamy zbyt niski poziom tego hormonu można rozważyć dołączenie do diety suplementy, takiego jak Trec Tribulon Black. Celem takiej suplementacji powinno być łagodzenie negatywnych skutków zmian hormonalnych, takich jak utrata sił witalnych, szybki przyrost tkanki tłuszczowej, łysienie, zaburzenia prostaty, zmęczenie.

Warto zauważyć, że Trec Tribulon Black na pewno nie uleczy zaburzeń produkcji testosteronu, gdyż nie jest lekiem. Na pewno nie jest zalecany osobom młodym, do 30-go roku życia, nawet tym uprawiającym sport, którzy często uważają, że przyśpieszy przyrost masy mięśniowej. Zapewni jednak regenerację mężczyznom ćwiczącym, których regeneracja potreningowa jest niewystarczająca. Może być stosowany przez mężczyzn, którzy wkraczają w okres andropauzy.

Przyjmując Trec Tribulon Black możesz poprawić jakość życia, która u mężczyzn w dużej mierze zależy od prawidłowego działania układu hormonalnego, a szczególnie testosteronu.

Zalecane dawkowanie  

Zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki. Preparat popić 300 ml wody.
W dni treningowe: 2 kapsułki 30 min. przed treningiem.
W dni nietreningowe: 2 kapsułki 30 min. przed snem.

Skład

Informacja żywieniowa2 kap
Ekstrakt z tribulusa (Tribulus Terrestris) [95% Saponinów] 1400mg
  - z czego saponiny 1330mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Trec Tribulon Black 60 kap

Napisz swoją opinię