Trec Jabłczan kreatyny CM3 Powder 250g

Smak
Ilość
W magazynie

55,00 zł
Brutto

Z Trec Nutrition CM3 Powder wesprzesz budowę masy mięśniowej w sposób profesjonalny. Doskonale przyswajalny jabłczan kreatyny (TCM) pozwoli Ci osiągnąć lepsze efekty treningowe.

Trec Nutrition CM3 Powder to silna odżywka kreatynowa, która:

  • zwiększa anabolizm,
  • pobudza przyrosty masy mięśniowej,
  • wspomaga regenerację mięśni, szybko przywracając formę,
  • zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni,
  • szybko przywracając formę.
  • zawiera dużą koncentrację w porcji,
  • jest stabilna i dobrze rozpuszczalna.

Trec Nutrition CM3 Powder to solidna porcja kreatyny dostępna w formie łatwo przyswajalnego jabłczanu. W odróżnieniu od standardowego monohydratu wyróżnia się szybkim wchłanianiem, pozwalając na efektywniejsze działanie. Jabłczan kreatyny charakteryzuje się dużą stabilnością w przewodzie pokarmowym, jego cząsteczki są bardziej odporne na zmiany pH, dzięki termu większa ilośc kreatyny może zostać zmagazynowana w mięśniach w krótszym czasie. Jak każda forma kreatyny, także i jabłczan kreatyny odpowiada za zwiększanie masy mięśniowej oraz siły mięśni. Wpływa korzystnie także na tzw. pompę mięśniową. Przyspiesza okres regeneracji potreningowej, pozwalając na szybszy powrót do pełnej sprawności.

Dodatkowo stosowanie jabłczanu kreatyny Trec CM3 nie wymaga fazy ładowania oraz w odróżnieniu od monohydratu nie występuje tzw.efekt "podlania", gdyż jabłczan kreatyny nie wykazuje tendencji do gromadzenia wody w mięśniach.

Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu doskonałej formy i większej wydolności, Trec Nutrition CM3 w proszku to preparat powstały z myślą o Tobie. Wysoka skuteczność i lepsza przyswajalność to dodatkowe atuty. Trec Nutrition CM3 Powder to kreatyna polecana dla osób, dla których liczy się siła i szybkość.

Zalecane dawkowanie  

Jednorazową porcję preparatu ‒ 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 2 porcje dziennie.

W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

Skład

Informacja żywieniowa 3,5g
Jabłczan kreatyny
3325 mg
   w tym kreatyna
2494 mg

Opis

Forma
Proszek

Specyficzne kody

ean13
5902114010379


Komentarze

Napisz swoją opinię

Trec Jabłczan kreatyny CM3 Powder 250g

Napisz swoją opinię