Trec Herbal Energy 120 kap

Ilość
W magazynie

55,00 zł
Brutto

Trec Herbal Energy - naturalna koncentracja i pobudzenie

  • Naturalny zastrzyk energii
  • Zmniejsza zmęczenie
  • Działa pobudzająco

Trec Nutrition Herbal Energy to suplement, który bazuje na unikalnej kombinacji składników. Starannie wyselekcjonowane substancje pochodzenia roślinnego dodają sił witalnych oraz wpływają na poprawę sprawności seksualnej.

Guarana to potężny zastrzyk energii, który pobudza do działania i eliminuje zmęczenie. Poprawia wytrzymałość i siłę mięśni oraz zwiększa wydolność organizmu. Skraca okres regeneracji po treningu oraz hamuje katabolizm.

Ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego łagodzi objawy zmęczenia oraz poprawia koncentrację. Wykazuje działanie pobudzające. A dzięki usprawnieni u przepływu krwi, wspiera funkcje seksualne (pozytywnie wpływa na erekcję).

Ekstrakt z żeń-szenia amerykańskiego łagodzi objawy stresu oraz przeciwdziała zmęczeniu. Poprawia samopoczucie oraz podnosi poziom koncentracji.

Jeśli czujesz, że dopada Cię zmęczenie i opadasz z sił, postaw na Trec Nutrition Herbal Energy. To solidna porcja energii, która natychmiast postawi Cię na nogi.

Zalecane dawkowanie  

Jednorazową porcję produktu – 2 kapsułki popić ok. 300 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie, najlepiej przed śniadaniem lub 30 min. przed treningiem. Uwaga! Nie stosować przed snem! Nie stosować kofeiny z innych źródeł! Nie stosować dłużej niż 3 miesiące.

Skład

Informacja żywieniowa 2 kap

Ekstrakt Guarany (Paullinia cupana) [22% Kofeiny]

800 mg

w tym kofeina

176 mg

Ekstrakt Żeń-Szenia Koreańskiego (Panax Ginseng) [10% Ginsenozydów]

100 mg

Ekstrakt Żeń-Szenia Amerykańskiego (Panax quinquefolius) [5% Ginsenozydów]

100 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Trec Herbal Energy 120 kap

Napisz swoją opinię