Trec Gaba 750 60 kap

Ilość
W magazynie

27,00 zł
Brutto

Trec Gaba 750 - wsparcie regeneracji podczas snu

  • Zwiększa produkcję hormonu wzrostu
  • Wspomaga regenerację organizmu w trakcie snu
  • Przyśpiesza zasypianie
  • Działa relaksująco i antystresowo

Trec Gaba to suplement diety zawierający w składzie kwas gamma-aminomasłowy, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Gaba to jeden z najważniejszych neuroprzekaźników, który wykazuje działanie hamujące. Oznacza to, że ogranicza nadmierne pobudzenie układu nerwowego i neuronów. Taki działanie jest bardzo ważne u osób, które prowadzą aktywny tryb życia oraz są narażone na działanie wielu bodźców, co przeciąża układ nerwowy. w przypadku nadmiernej ilości bodźców może pojawić się niepokój, rozdrażnienie i długotrwały stres. Taki stan ma negatywny wpływ na regenerację organizmu, mogą pojawić się kłopoty ze snem i zasypianiem. Gaba pomaga zniwelować napięcie mięśniowo - nerwowe, działa relaksująco, moduluje jakość snu, ułatwia zasypianie co poprawia zdolności regeneracyjne podczas snu. Gaba przyśpiesza wejście w najbardziej regenerującą fazę snu, dzięki temu rano wstajemy wypoczęci i wyspani, nawet gdy ilość snu nie przekracza 7 godzin.

Suplementacja Trec Gaba ma pozytywny wpływ na działanie układu hormonalnego u sportowców. Gaba wspomaga produkcję i wyrzut hormonu o działaniu anabolicznym - somatotropiny (GH), który wydzielany jest w największych ilościach w głębokiej fazie snu oraz podczas intensywnego wysiłku. Ponadto Gaba wpływa na zmniejszenie wydzielania kortyzolu - hormonu stresu, który ma negatywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne jak i fizyczne.

Trec Gaba polecany jest osobom prowadzącym intensywny tryb życia w celu poprawy pracy układu nerwowego, lepszej regeneracji w trakcie snu oraz obniżenia poziomu stresu.

Zalecane dawkowanie  

Jednorazową porcję preparatu – 1 kapsułkę popić 300 ml wody. Należy stosować najlepiej 30 min. przed snem.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kap
Kwas gamma-aminomasłowy 750mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Trec Gaba 750 60 kap

Napisz swoją opinię