Olimp Tribusteron 60 120 kap.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

49,00 zł
Brutto

Olimp Tribusteron 60 zwiększa wydzielanie testosteronu i poprawia funkcjonowanie męskiego układu płciowego. Warto go wybrać ze względu na interesujący, roślinny skład.

Preparat Olimp Tribusteron 60 to źródło roślinnych substancji, które wpływają pozytywnie na wydzielanie testosteronu. Dzięki temu, można osiągnąć takie efekty, jak:

  • zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni
  • nasilenie procesów anabolicznych, które są odpowiedzialne za budowanie mięśni
  • poprawa libido i sprawności seksualnej
  • lepsze samopoczucie

Wybierając ten preparat, zwiększasz wytrzymałość mięśni i możesz trenować jeszcze dłużej i intensywniej, bez problemów z regeneracją. Preparat stworzono przede wszystkim z myślą o mężczyznach w średnim wieku, u których dochodzi do pogorszenia wydzielania testosteronu. W takiej sytuacji, osiąganie wymarzonych efektów na siłowni jest bardzo trudne, dlatego też warto zwiększyć poziom tego hormonu, w inny sposób. Olimp Tribusteron 60  pozwala osiągnąć maksymalną moc mięśni i wprowadzi Twój metabolizm na zupełnie nowy poziom.

Zalecane dawkowanie   

Stosuj 1-2 kapsułki dziennie, najlepiej na pusty żołądek lub inaczej po konsultacji z dietetykiem lub lekarzem. Nie należy przekraczać dziennej porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga: produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie należy stosować w przypadku osób chorych na nadciśnienie lub cukrzycę.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Tribulus Terrestris (60%) 500 mg 1000 mg
w tym: Saponiny 300 mg 600 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2020-10-12

Suple dla zdrowia i dwuenek tytanu!?

Środek dobry, ale ładować do tego najgorszy syf jakim jest dwutlenek tytanu?<br /> Komuś odbiło. <br /> Najsilniejszy z wolnich rodników (upraszczając) w składzie.<br />

Napisz swoją opinię

Olimp Tribusteron 60 120 kap.

Napisz swoją opinię