Olimp Taurine Mega Caps 120 kap.

Ilość
W magazynie

30,00 zł
Brutto

Preparat zawierający taurynę, substancję intensywnie zmniejszającą zmęczenie i przyśpieszającą rozwój masy mięśniowej.

Tauryna to bardzo wartościowy aminokwas, którego często brakuje w naszej diecie. Jego niedobór wpływa na brak energii i pogorszenie wyników treningowych, a także długi czas regeneracji. Olimp Taurine Mega Caps dostarcza jej, dzięki czemu możemy osiągnąć takie korzyści, jak:

  •     poprawienie bilansu azotowego
  •     zwiększenie wydzielania serotoniny
  •     zmniejszenie poziomu glukozy we krwi
  •     zahamowanie procesów katabolicznych w organizmie

Tauryna ma szereg zastosowań w kulturystyce, a najważniejszym z nich, jest pozytywny wpływ na budowanie mięśni. Preparat firmy Olimp wyróżnia bardzo skoncentrowana formuła i bardzo mała ilość wypełniaczy. Kapsułki zawierają dużą (1500mg) dawkę tej substancji, w formie dokładnie zmikronizowanego proszku, który łatwo się przyswaja.

Można go stosować zarówno jako samodzielny suplement diety, jak i w połączeniu z innymi preparatami. Zacznij suplementację jak najwcześniej i poczuj różnicę.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1-2 kapsułki dziennie w zależności od intensywności wysiłku lub inaczej, po konsultacji z dietetykiem lub lekarzem. Kapsułki należy popić dużą ilością wody. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: preparatu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Tauryna   1500 mg 3000 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Taurine Mega Caps 120 kap.

Napisz swoją opinię