• Obniżka

Olimp Shaker 700 ml

Ilość
W magazynie

15,00 zł
13,00 zł Zniżka 2,00 zł
Brutto

Olimp Shaker imponuje przede wszystkim przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi, które pozwalają się pozbyć większości problemów podczas treningów.

Shaker od firmy Olimp, posiada zakrętkę przymocowaną do zakręcanego wieczka, dzięki czemu można wyeliminować bardzo częsty problem z jej zgubieniem.

Zakręcana konstrukcja wpływa na to, że shaker nie przecieka nawet podczas energicznego przygotowywania odżywek. Shaker jest półprzezroczysty, dzięki czemu można łatwo ocenić, czy odżywkę rozcieńczyliśmy odpowiednią ilością wody.

Na boku shakera znajduje się precyzyjna podziałka, a przed grudkami, chroni nas sitko znajdujące się w górnej części shakera.

Olimp Shaker to dobry wybór dla osób, które regularnie trenują i oczekują od shakera tego, że świetnie sprawdzi się w podstawowych zastosowaniach. Według użytkowników, trudno znaleźć lepszy shaker w tak niskiej cenie.Komentarze

Ocena 

2020-04-05

Funcjonalność

Dobra jakość i funkjonalność. Polecam. Zakręcana zakrętka powoduje, że nic na zewnątrz się nie wydostaje nawet przy energicznym mieszaniu.

Ocena 

2018-04-11

Dobra jakość

Bardzo wygodny, wysokiej jakości shaker. Po zakręceniu nie wylewa się napój jak to się często dzieje w przypadku innych shakerów

Napisz swoją opinię

Olimp Shaker 700 ml

Napisz swoją opinię