Olimp Range-66 60 kap.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

31,00 zł
Brutto

Na rynku istnieje wiele preparatów zawierających ashwagandę, jednak największe uznanie, zdobył certyfikowany KSM-66. Olimp Range-66 zawiera ten certyfikowany wyciąg, który wyróżnia się silnym pozytywnym wpływem na organizm człowieka, dużą zawartością nienaruszonych związków organicznych, oraz brakiem szkodliwych dodatków, które mogą wpływać negatywnie na jego jakość. Wybierając tę formę ashwagandy, masz pewność jej siły działania, ponieważ jest ona stabilizowana na zawartość substancji aktywnych.

Range-66, wpływa pozytywnie na wydzielanie testosteronu, dzięki czemu osiągasz takie korzyści, jak:

  • szybsze budowanie masy mięśniowej
  • zwiększona odporność na stres
  • większe wydzielanie hormonu wzrostu pod wpływem ćwiczeń
  • poprawienie jakości nasienia
  • lepsze samopoczucie

Dzięki dużej zawartości substancji aktywnej, Olimp Range-66 może być przyjmowany w mniejszych dawkach niż inne suplementy diety zawierające ashwagandę, z zachowaniem tych samych efektów działania.

Zalecane dawkowanie   

Stosuj 1 kapsułkę 2 razy dziennie w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga: Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie stosowania preparatu nie należy spożywać alkoholu oraz stosować leków nasennych, uspokajających czy przeciwlękowych.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Ekstrakt ashwagandhy (Withania somnifera L.) KSM-66,
w tym: 5% witanolidów
300 mg
15 mg
600 mg
30 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Range-66 60 kap.

Napisz swoją opinię