Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 30 kap.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

31,00 zł
Brutto

Łatwo przyswajalny monohydrat kreatyny w formie kapsułek. Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps wspiera budowę Twoich mięśni, bez niepotrzebnej transformacji w nieaktywną kreatyninę.

Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps to kreatyna dla wymagających osób. Najważniejsze zalety tej formy monohydratu kreatyny, to między innymi:

  • wysoka skuteczność działania, bez konieczności stosowania dużych dawek
  • brak niepotrzebnego odkładania się wody w mięśniach
  • szybkie działanie, bez konieczności stosowania fazy ładowania

Kreatyna Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps została stworzona z myślą o osiągnięciu jak najwyższych efektów anabolicznych. Składnikiem aktywnym jest w niej Kre-Alkalyn ®, opatentowany związek, który skutecznością działania przewyższa inne związki kreatyny. Na większe wchłanianie tej formy wpływa między innymi bardzo dokładnie rozdrobnienie cząsteczek, farmaceutyczna czystość oraz rozpuszczanie się kapsułek w odpowiednim miejscu układu pokarmowego.

Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps jest dobrym wyborem zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i dla osób, które dopiero zaczynają treningi.

Zalecane dawkowanie

Stosuj w dni treningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo oraz 1-2 kapsułek przed treningiem. W dni nietreningowe: 1-2 kapsułek rano na czczo.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Buforowany monohydrat kreatyny KRE-ALKALYN 1250mg 2500mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 30 kap.

Napisz swoją opinię