Olimp HMB Mega Caps 30 kap.

Ilość
W magazynie

16,00 zł
Brutto

Olimp HMB Mega Caps 30 kap uzupełnia niedobór hydoksymetylomaślanu, substancji wpływającej pozytywnie na rozpad tłuszczu podczas treningu. Preparat stworzono z myślą o osobach odchudzających się i nie tylko.

Hydroksymetylomaślan, główny składnik kapsułek Olimp HMB Mega Caps, daje szereg korzyści dla organizmu człowieka. Dzięki niemu można między innymi:

  • zwiększyć adaptację wysiłkową i trenować dłużej i z większym zaangażowaniem
  • łatwiej spalić tłuszcz podczas treningu
  • zmniejszyć niekorzystne objawy wywołane przez stres fizyczny i psychiczny

Olimp HMB Mega Caps 30 kap zawiera farmaceutycznie czysty, łatwo przyswajalny składnik aktywny, który szybko daje zauważalne efekty. HMB to bezpieczny suplement diety, który może być stosowany zarówno przez zawodowych sportowców, jak i przez osoby, które chodzą na siłownię od czasu do czasu. HMB powstaje naturalnie w organizmie człowieka, jednak w większości przypadków nasza dieta jest zbyt uboga w substancje utrzymujące jego ilość na odpowiednim poziomie. Z tego powodu, warto zwiększyć ilość tej substancji, wybierając Olimp HMB Mega Caps 30 kap.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1 kapsułkę od 2 do 4 razy dziennie, popijając dużą ilością wody (na czczo, po przebudzeniu, przed treningiem, po treningu, przed snem). Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej  diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Uwaga: preparatu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem.

Skład

Informacja żywieniowa: 1 kapsułka 2 kapsułki
CaHMB: 1250 mg 2500 mg
w tym HMB 1000 mg 2000 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp HMB Mega Caps 30 kap.

Napisz swoją opinię