Olimp HMB Mega Caps 120 kap.

Ilość
W magazynie

94,00 zł
Brutto

Olimp HMB Mega Caps to suplement zmniejszający katabolizm i poprawiający spalanie tłuszczu. Olimp HMB Mega Caps wyróżnia się świetnym składem i łatwym wchłanianiem.

Jeśli intensywnie trenujesz, katabolizm to jeden z Twoich największych wrogów. Aby zmniejszyć procesy katabolizmu w organizmie, wybierz Olimp HMB Mega Caps, preparat dostarczający precyzyjnie dobranej dawki HMB.

Hydroksymetylomaślan, to substancja, która zwiększa Twoją regenerację, wpływa korzystnie na regenerację mięśni, oraz ogranicza straty mięśni, podczas odchudzania. Dodatkową korzyścią ze stosowania HMB jest to, że przyśpiesza spalanie tłuszczu oraz minimalizuje negatywne skutki stresu na organizm.

HMB może być stosowane także podczas budowania masy mięśniowej, ponieważ hamuje rozpad mięśni pod wpływem treningu, a nasila ich budowanie. Podsumowując – jest to wszechstronny preparat, który daje pozytywne efekty, niezależnie od tego, jaką dyscyplinę trenujemy.

Kapsułki Mega Caps, zawierają zwiększoną dawkę substancji aktywnej przy mniejszych wymiarach, dzięki czemu są łatwiejsze do połykania.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1 kapsułkę od 2 do 4 razy dziennie, popijając dużą ilością wody (na czczo, po przebudzeniu, przed treningiem, po treningu, przed snem). Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej  diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Uwaga: preparatu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem.

Skład

Informacja żywieniowa: 1 kapsułka 2 kapsułki
CaHMB: 1250 mg 2500 mg
w tym HMB 1000 mg 2000 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2018-07-07

Hmb olimpu

Mocne, dobre hmb. Oplaca sie cenowo

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Olimp HMB Mega Caps 120 kap.

Napisz swoją opinię