Olimp Gold Vit D3 2000 120 tab

Ilość
W magazynie

23,00 zł
Brutto

Olimp Gold Vit D 2000 to wysokiej jakości witamina D w ekonomicznym opakowaniu. Opakowanie zawiera aż 120 małych, łatwych do połknięcia tabletek. Jedno opakowanie starczy na 4 miesiące stosowania.

Olimp Gold Vit D 2000 Max to źródło witaminy D, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania zębów, kości czy układu hormonalnego. Preparat w postaci łatwo przyswajalnych kapsułek Flow Caps.

Witamina D3 w nowoczesnej formie łatwo przyswajalnych kapsułek żelatynowych, dobrze zabezpieczających substancję aktywną.
Witamina Olimp Gold Vit D 2000 Max jest szczególnie wskazana dla osób, w których diecie znajduje się zbyt mało witaminy D3, co może wynikać na przykład z niedoboru ryb i warzyw. Suplementacja tym składnikiem jest przydatna także w jesieni i w zimie, gdy nasz organizm produkuje znacznie mniej naturalnej witaminy D.

Aby uzyskać maksymalne efekty działania, preparat Olimp Gold Vit D 2000 Max zawiera łatwo przyswajalną witaminę D połączoną z kwasami tłuszczowymi MCT, które zwiększają wchłanianie.

Preparat Olimp Gold Vit D 2000 Max warto wybrać ze względu na skuteczne działanie oraz bardzo wysoką jakość.

Firma Olimp, podczas produkcji swoich suplementów diety, stosuje się do restrykcyjnych procedur i norm, co wpływa na tworzenie jeszcze lepszych preparatów.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1 kapsułkę po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka %RWS*
Witamina D
50 µg (2000 IU) 1000%

*RWS – referencyjna wartość spożycia.

Opis

Forma
Tabletki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Gold Vit D3 2000 120 tab

Napisz swoją opinię