Olimp Forsen Fast Melatonina 30 tab

Ilość
W magazynie

29,99 zł
Brutto
  • Skraca czas zasypiania
  • Łagodzi bezsenność
  • Wspomaga wysypianie się

Bezsenność, kłopoty ze snem, trudności z zaśnięciem albo wielokrotne budzenie się w nocy to rzeczywistość niejednego człowieka. Z rana człowiek ma złe samopoczucie, kiepski nastrój, czuje się zmęczony i niewypoczęty. Ponadto, zły sen niekorzystnie oddziałuje na koncentrację uwagi i pamięć.

Alternatywą dla tradycyjnych tabletek nasennych jest melatonina na sen – substytut naturalnej melatoniny, którą wytwarza organizm.

Olimp Forsen Fast Melatonina zawiera melatoninę postaci tabletek ODT czyli rozpadających się już w jamie ustnej, co pozwala na szybsze uwolnienie i wchłonięcie tej substancji w porównaniu do klasycznych form (tabletka/kapsułka). Dzięki formie ODT nie jest konieczne połykanie tabletki i popijanie jej wodą.

Zalecane dawkowanie  

Stosuj 1 tabletkę raz dziennie 30 minut przed snem lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie należy stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Suplement diety może nieznacznie negatywnie wpływać na zdolność obsługi maszyn i zdolność prowadzenia pojazdów. Nie łączyć ze spożywaniem alkoholu i z lekami. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Skład

Informacja żywieniowa 1 tabletka
Melatonina
1 mg

Opis

Forma
Tabletki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Forsen Fast Melatonina 30 tab

Napisz swoją opinię