Olimp Chitosan + Chrom 30 kap.

Ilość
W magazynie

19,00 zł
Brutto

OLIMP Chitosan + Chrom wspiera pracę jelit oraz ogranicza apetyt na słodycze. Zapewnij sobie solidne wsparcie podczas odchudzania.

Dwa największe problemy podczas odchudzania, to nadmierny apetyt i jedzenie słodyczy. OLIMP Chitosan + Chrom radzi sobie z tymi dwoma problemami, uzupełniając Twoją dietę o dwa ważne składniki.

Chitosan to błonnik, który w żołądku pęcznieje i daje dłuższe uczucie sytości. Dzięki niemu można zmniejszyć apetyt i wydłużyć uczucie sytości po posiłkach. Chitosan przechodzi niestrawiony przez układ pokarmowy człowieka, poprawiając perystaltykę jelit. Dzięki swoim właściwościom absorpcyjnym, chitosan pochłania tłuszcz i cholesterol z pożywienia.
Chrom stabilizuje poziom glukozy we krwi, dlatego zmniejsza uczucie głodu oraz pozwala uwolnić się od chęci zjedzenia czegoś słodkiego.

Preparat jest dostępny w formie kapsułek, które są łatwe do przełykania. Wskazania do przyjmowania suplementu OLIMP Chitosan + Chrom to między innymi:

  • nadmierny apetyt na słodycze
  • trudności ze zrzuceniem nadwagi
  • dieta uboga w naturalny błonnik i chrom

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1 kapsułkę 3 razy dziennie, na ok. 20 min. przed posiłkiem, popijając minimum 1 szklanką wody.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: W okresie stosowania preparatu wskazane jest dodatkowe uzupełnianie diety w witaminy lipofilne: A, D i E, gdyż produkt może powodować zmniejszone wchłanianie tłuszczy z pokarmu. Preparaty witaminowe należy przyjmować na ok. 2 godz. przed lub po spożyciu chitosanu.

Skład

Informacja żywieniowa 3 kapsułki
Chitosan
1200 mg
chrom
100 µg (250%*)

*RWS - referencyjna wartość spożycia.

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2018-08-12

Odchudzanie

Bardzo tani ale skuteczny produkt. Ogranicza apetyt szczegolnie powstrzymuje przed checia jedzenia słodyczy. Polecam w trakcie odchudzania

Napisz swoją opinię

Olimp Chitosan + Chrom 30 kap.

Napisz swoją opinię