Olimp Chela Mag B6 Forte Shot 20 amp.

Smak
Ilość
W magazynie

119,00 zł
Brutto

Olimp Chela Mag B6 Forte Shot błyskawicznie uzupełnia niedobór magnezu. Wybierz go, jeśli często odczuwasz skurcze lub drżenie powiek.

Intensywny trening, może przyczynić się do zmniejszenia ilości magnezu w organizmie. Głównym składnikiem preparatu Olimp Chela Mag B6 Forte Shot jest łatwo przyswajalny magnez, który błyskawicznie uzupełnia niedobór tego minerału w organizmie i zmniejsza ryzyko występowania skurczów. W jego skład wchodzi magnez w formie aminokwasu Albion, który stanowi sprawdzony wybór i jest stosowany w wielu preparatach.

Przyjmowanie magnezu w tej formie jest bardzo dobrym wyborem wtedy, gdy nie mamy problemy z połykaniem magnezu w formie kapsułek lub tabletek, a w naszej diecie, brakuje produktów bogatych w magnez.

Preparat Olimp Chela Mag B6 Forte Shot jest dostępny w formie niewielkich ampułek, zawierających płynny magnez o wiśniowym lub pomarańczowym smaku. Płynna forma, wpływa na jeszcze lepsze przyswajanie magnezu i umożliwia szybsze uzupełnienie niedoborów. Dla wielu osób dużym plusem jest to, że preparat firmy Olimp, przyjmuje się tylko raz dziennie.

Zalecane dawkowanie

Zawartość 1 ampułki (25 ml) spożyć raz dziennie po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Przed użyciem wstrząsnąć.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 
1 ampułka (25 ml)
Magnez: 375 mg (100%*) 
Wit. B6 1,4 mg (100%*)

*RWS - referencyjna wartość spożycia.

Opis

Forma
Shot

Specyficzne kody

ean13
5901330025198


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Chela Mag B6 Forte Shot 20 amp.

Napisz swoją opinię