Olimp Chela Mag B6 60 kap.

Ilość
W magazynie

34,00 zł
Brutto

OLIMP Chela Mag B6 to duże opakowanie sprawdzonego preparatu magnezowego. Postaw na magnez w łatwo przyswajalnej formie w kapsułkach.

Wszyscy jesteśmy narażeni na niedobór magnezu, z uwagi na niewielką zawartość tego pierwiastka w pokarmach, które przyjmujemy. Prowadzi to do takich problemów, jak drżenie i osłabienie mięśni, drżenie powiek i zmniejszona koncentracja. Niedobór magnezu wpływa także niekorzystnie na stan kości.

OLIMP Chela Mag B6 to preparat nagrodzony przez firmę Albion, ze względu na bardzo dobrą wchłanialność i wysoką skuteczność działania. Kapsułki są łatwe do połykania i zawierają dużą dawkę magnezu. Odpowiedni skład otoczki pozwala na rozpuszczenie się kapsułki w miejscu, gdzie najlepiej się wchłonie. Chelat aminokwasowy wchłania się znacznie łatwiej od nieorganicznych związków magnezu.

Największe zalety magnezu Chela Mag to łatwe wchłanianie, wysoka aktywność oraz duża dawka substancji aktywnych. Polecamy go osobom, które piją duże ilości kawy i intensywnie trenują, oraz często spotykają się z problemem drżenia mięśni.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1 kapsułkę raz dziennie po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 1 kapsułka *%RWS
Magnez 100 mg 27%
Witamina B6 2,1 mg 150 %

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Olimp Chela Mag B6 60 kap.

Napisz swoją opinię