Olimp AAKG Extreme Shot 25 ml

Arginina Olimp w formie shota

Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

7,50 zł
Brutto

AAKG Extreme Shot Olimp to preparat, który w wyjątkowo szybki i skuteczny sposób, uzupełnia niedobór l-argininy w organizmie oraz wspiera pompę mięśniową.

Najważniejszą zaletą preparatu Olimp AAKG Extreme Shot jest płynna forma, gwarantuje szybkie wchłanianie się oraz błyskawiczne pojawienie się oczekiwanych efektów. Warto się zdecydować na ten preparat wtedy, gdy tradycyjne środki na zwiększenie pompy mięśniowej w kapsułkach, są za słabe lub ich działanie pojawia się dopiero po treningu. Wybierając ten produkt, nie musisz czekać na pojawienie się pierwszych efektów. 

AAKG Extreme Shot zawiera Alfa-ketoglutaran L-argininy, substancję, która wspiera budowanie mięśni i pozwala łatwiej spalać tłuszcz. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowo dużą dawkę substancji aktywnej – w pół ampułki, jest jej aż 3750 mg, natomiast cała ampułka zawiera 7500 mg tej substancji. 

Inne zalety AAKG Extreme Shot 25ml to możliwość przyjęcia preparatu w dowolnym momencie (nie wymaga popijania), oraz wygodne opakowanie. Produkt jest przeznaczony dla wszystkich osób, które uprawiają sport.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1 porcję tj. ½ ampułki (12,5 ml) przed treningiem lub na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa
1/2 ampułki (12,5 ml)
1 ampułka (25 ml)
Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG) 3750 mg   7500 mg

Opis

Forma
Płyn

Specyficzne kody

EAN13
5901330024542


Komentarze

Ocena 

2018-05-07

Git

Bardzo dobra i wygodna arginina do zabrania na trening. Daje kopa

Napisz swoją opinię

Olimp AAKG Extreme Shot 25 ml

Arginina Olimp w formie shota

Napisz swoją opinię