DNA SUPPS Mono 500g

Smak
Ilość
W magazynie

29,00 zł
Brutto

Zależy Ci na rozbudowie masy mięśniowej? Chcesz zwiększyć wytrzymałość i siłę mięśni? Wesprzyj swój trening, sięgając po odżywkę Your DNA Supps Mono.

To monohydrat kreatyny, który:

  • nasila procesy anaboliczne
  • przyspiesza proces regeneracji potreningowej
  • zmniejsza ryzyko katabolizmu
  • poprawia wytrzymałość i zwiększa siłę mięśni

Your DNA Supps Mono to aż 95-procentowy monohydrat kreatyny – substancji, która jest niezbędna sportowcom. Bezpośrednio wpływa na wydolność fizyczną, pomagają uzyskać jeszcze lepsze efekty treningowe.

Zawarty w preparacie monohydrat kreatyny wyróżnia się doskonałą przyswajalnością oraz skutecznością. To odżywka szczególnie polecana osobom uprawiającym sporty wytrzymałościowe oraz siłowe. Regularna suplementacja pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty – wyraźną poprawę można zauważyć w bardzo krótkim czasie.

Jeżeli chcesz dostarczyć organizmowi wysokiej jakości monohydrat kreatyny, nie eksperymentuj z odżywkami. Sięgnij po kreatynę Your DNA Supps Mono – preparat zawierający najczystszą i najlepiej przyswajalną substancję.

Zalecane dawkowanie    

Preparat należy przyjmować 1 raz dziennie – bezpośrednio przed wysiłkiem. 1 porcję (3,7 g proszku) rozpuść w 100 ml wody. Spożyj zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dopuszczalne zbrylenie produktu i lekka zmiana barwy, niewpływające na jego jakość i działanie.

Skład

Informacja żywieniowaNa jedną porcję 3,7 g
Monohydrat kreatyny 3,5 g
kreatyna 3,0 g

Opis

Forma
Proszek


Komentarze

Ocena 

2018-06-29

Dla początkujących

Dobry produkt na poczatek. Dziala, dost tania, nic więcej nie potrzeba na start.

Napisz swoją opinię

DNA SUPPS Mono 500g

Napisz swoją opinię