• Obniżka

DNA SUPPS BCAA 500g

Smak
Ilość
W magazynie

59,00 zł
55,00 zł Zniżka 4,00 zł
Brutto

Twoje mięśnie potrzebują solidnego zastrzyku aminokwasów, by móc pracować jeszcze wydajniej. Jeżeli chcesz dostarczyć im wysokiej jakości budulca, sięgnij po Your DNA Supps BCAA.

To aminokwasy rozgałęzione w formie odżywki, dzięki której:

  • pobudzisz anabolizm mięśniowy
  • unikniesz rozpadowi mięśni
  • opóźnisz uczucie silnego zmęczenia
  • będziesz trenować jeszcze wydajniej

Odżywka Your DNA Supps BCAA zawiera aminokwasy rozgałęzione w proporcji 2:1:1, dzięki czemu uzupełnia powstające niedobory – także za sprawą szybkiej przyswajalności. To bardzo ważne, ponieważ w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego dochodzi do powstawania mikrourazów, które powodują, że uwalniane białka (na skutek pracy enzymów katabolicznych) stanowią źródło energii pozyskiwanej ze spalania protein. Dostarczając BCAA z zewnątrz, to właśnie te aminokwasy wykorzystywane są jako źródło energii, co pozwala uchronić białka mięśniowe przed rozpadem.

Jeżeli chcesz zrealizować swoje plany treningowe bez ubytków mięśniowych, suplementacja aminokwasów rozgałęzionych to konieczność. Sięgnij Your DNA Supps BCAA, aby uzupełnić ubytki wartościowymi składnikami odżywczymi.

Zalecane dawkowanie    

Zaleca się przyjmować 1 porcję dziennie – przed treningiem lub po jego zakończeniu. 1 porcję proszku (10 g) należy rozpuścić w 150 ml wody. Spożyj bezpośrednio po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Dopuszczalne zbrylenie produktu i lekka zmiana barwy, niewpływające na jego jakosc i działanie.

Skład

Informacja żywieniowa1 porcje (10 g)
Aminokwasy rozgałęzione BCAA 9,2 g
L-leucyna 4,6 g
L-walina 2,3 g
L-izoleucyna 2,3 g

Opis

Forma
Proszek


Komentarze

Ocena 

2018-10-09

ok

bardzo dobre bcaa, spełnia swoją rolę, dobrze się rozpuszcza, smaki ok

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Ocena 

2018-05-08

Dobre i tanie

Dobre i tanie bcaa. Polecam do codziennego stosowania.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

DNA SUPPS BCAA 500g

Napisz swoją opinię