• Obniżka

DNA Supps AAKG 90 kap

Ilość
W magazynie

49,00 zł
46,00 zł Zniżka 3,00 zł
Brutto

Maksymalna pompa podczas treningu

DNA AAKG to suplement zawierający dużą dawkę AAKG. AAKG to jeden z najpopularniejszych suplementów stosowanych przed treningiem w celu zwiększenia produkcji tlenku azotu (NO), aby maksymalnie poprawić wydajność i efektywność treningu.

  • Poprawia odporność organizmu.
  • Poprawia wytrzymałość mięśniową.
  • Mięśnie będą mniej podatne na zmęczenie podczas treningu.

AAKG (Alfa-ketoglutaran L-argininy) to połączenie dwóch związków: argininy oraz Alfa-ketoglutaranu. AAKG jest jest ważnym związkiem powstającym w cyklu Krebsa oraz podczas metabolizmu aminokwasów. AAKG jest jednym z najważniejszych transporterów azotu w procesach metabolicznych i odpowiada za efekt tzw. pompy mięśniowej.

Arginina jest prekursorem tlenku azotu, który odpowiada za rozkurcz mięśni. Dzięki temu do mięśni trafia więcej tlenu oraz substancji odżywczych. Arginina jest wykorzystywana w tlenowych mechanizmach przemiany materii, w wyniku których dostarczane są do mięśni odpowiednie ilości energii w czasie, kiedy jej potrzebują. Zwiększona ilość dostarczanej energii powoduje, że mięśnie są w stanie pracować dłużej i bardziej efektywnie.

Arginina, oprócz zwiększenia wydolności, ma także wpływ na wiele procesów zachodzących w organizmie. Arginina reguluje poziom insuliny, stymuluje produkcję hormonu wzrostu, wspomaga proces detoksykacji, oczyszcza organizm ze zbędnych produktów metabolicznych. Arginina jest także silnym antyoksydantem, niszczy wolne rodniki, które odpowiadają ze starzenie się oraz mogą być przyczyną wielu chorób. Ponadto, arginina usprawnia pracę wątroby, nerek i układu nerwowego. Odpowiada także za utrzymanie odpowiedniego ciśnienia tętniczego.

Zalecane dawkowanie  

Zalecana dzienna porcja: przy wysiłku fizycznym 3 kapsułki dziennie – 1 kapsułka przed i po treningu oraz przed snem; dla osób dążących do utrzymania sprawności seksualnej – 1-2 kapsułki jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym.

Przed rozpoczęciem stosowania preparatu zaleca się konsultację z lekarzem, dietetykiem lub seksuologiem.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

Informacja żywieniowa

1 kapsułka

2 kapsułki

Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG)

800 mg

1600 mg

w tym: L-arginina

520 mg

1040 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Napisz swoją opinię

DNA Supps AAKG 90 kap

Napisz swoją opinię