• Obniżka

Biogenix Pump-Genix 300 g

Smak
Ilość
W magazynie

75,00 zł
69,00 zł Zniżka 6,00 zł
Brutto

Biogenix Pump-Genix - nowa jakość treningu

  • Wzrost wytrzymałości
  • Efekt pompy mięśniowej
  • Poprawa koncentracji
  • Niższy poziom zmęczenia

Biogenix Pump-Genix to przed treningówka stworzona po to abyś mógł maksymalnie wykorzystać swoje możliwości treningowe. W składzie Biogenix Pump-Genix znajduje się kompozycja aminokwasów, które wspierają organizm podczas wysiłku, takich tak: l-arginina, l-cytrulina, beta alanina oraz tauryna. Skład uzupełniono o kofeinę, witaminę B6 oraz ekstrakt szałwii.

L-arginina - to booster tlenku azotu (NO), który odpowiada za dotlenienie krwi, rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie transportu tlenu oraz składników odżywczych do mięśni. Powstaje tzw. efekt pompy mięśniowej, co zwiększa wydolność i efektywność treningu.

L-cytrulina - to aminokwas, który jest prekursorem argininy. Odpowiada także za neutralizację szkodliwego dla organizmu amoniaku. Zmniejsza ilość kwasu mlekowego, który odpowiada za zakwaszenie mięśni. Efektem działania cytruliny jest wyższa wydolność, zmniejszenie poziomu bólu mięśniowego i zmęczenia.

Beta alanina - to aminokwas, który buduje białko. Zwiększa poziom karnozyny w mięśniach, która ogranicza gromadzenie się kwasu mlekowego w mięśniach. Stosowanie beta alaniny pozwala na dłuższy i bardziej wydajny trening oraz zapobiega zakwaszeniu mięśni.

Tauryna - wykazuje działanie anaboliczne, pobudza trzustkę do produkcji insuliny, umożliwia regenerację tkanki mięśniowej, poprawia metabolizm tłuszczów oraz zwiększa energię niezbędną podczas wysiłku.Przyjmowanie tauryny pozwala na szybsze regenerację mięśni oraz szybszy przyrost masy mięśniowej.

Kofeina - to składnik pobudzający, ale wspomaga także koncentrację i skupienie podczas treningu.

Witamina B6 - wspomaga utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego, wspomaga układ nerwowy, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia.

Ekstrakt szałwii - oprócz wielu zalet prozdrowotnych, poprawia samopoczucie, obniża poziom cukru we krwi, redukuje stres oksydacyjny

Zalety stosowania Biogenix Pump-Genix:

  • zwiększenie produkcji tlenku azotu (NO) co znacznie zwiększa możliwości treningowe
  • zmniejszenie uczucie zmęczenia po intensywnym wysiłku
  • wzrost wytrzymałości
  • zwiększenie koncentracji
  • utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • poprawa samopoczucia

Wypróbuj Biogenix Pump-Genix i zapomnij o zmęczeniu. Biogenix Pump-Genix to sprawdzone składniki w dużych dawkach. Poczuj pompę mięśniową i zapomnij o zmęczeniu w trakcie treningu.

Zalecane dawkowanie

Stosuj 1 porcję dziennie na około 30-60 minut przed treningiem. 1 porcję (12 g proszku = 1 miarka) rozpuścić w 200 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

Informacja żywieniowa 1 porcja (12 g)
L-cytrulina 3000 mg
L-arginina 2040 mg
Tauryna 1500 mg
Beta-alanina 800 mg
Ekstrakt szałwii (Salvia officinalis L.) 400 mg
Kofeina 200 mg
Witamina B6 0,42 mg (30%**)

**RWS - referencyjna wartość spożycia

Opis

Forma
Proszek

Specyficzne kody

ean13
5901330074837


Komentarze

Napisz swoją opinię

Biogenix Pump-Genix 300 g

Napisz swoją opinię