Biogenix DAA-genix 60 tab.

Ilość
W magazynie

48,00 zł
Brutto

Zawalcz o wyższy poziom testosteronu, dzięki któremu zbudujesz lepszą masę mięśniową. Sięgnij po Biogenix DAA-genix – preparat stworzony z myślą o osobach o genetycznie uwarunkowanym wysokim poziomie prolaktyny.

To zaawansowany booster testosteronu, który:

  • działa anabolicznie
  • obniża poziom prolaktyny
  • zwiększa zdolności wysiłkowe organizmu
  • poprawia wydolność organizmu
  • wspiera sprawność seksualną

Biogenix DAA-genix to prawdziwa rewolucja wśród boosterów testosteronu. Jego przewaga wynika z faktu, iż – jako pierwszy produkt na rynku – jest jednocześnie inhibitorem prolaktyny. Z uwagi na swoją skuteczność, stanowi bezpieczną alternatywę dla sterydów o charakterze anaboliczno-androgennym.

Niskie stężenie testosteronu wynikające z wysokiego poziomu prolaktyny wcale już nie musi być przeszkodą w dążeniu do budowania wartościowej muskulatury. Regularna suplementacja pozwoli osiągnąć zadowalające efekty. To między innymi zasługa kwasu D-asparaginowego (DAA), który stymuluje organizm do produkcji testosteronu.

Już teraz sięgnij po Biogenix DAA-genix, aby z sukcesem realizować plan treningowy.

Zalecane dawkowanie     

Stosuj 3 tabletki w trakcie śniadania popijając dużą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przechowywać w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

Informacja żywieniowa 1 tabletka 3 tabletki
Kwas D-asparaginowy 1600 mg 4800 mg
Wit. E 150 mg (1250 %*) 450 mg (3750%*)
Wit. B6 12,5 mg (893 %*) 37,5 mg (2679%*)
Cynk (z chelatu aminokwasowego Albion®) 10 mg (100 %*) 30 mg (300 %*)

*%ZDS - procent realizacji zalecanego dziennego spożycia

Opis

Forma
Tabletki


Komentarze

Napisz swoją opinię

Biogenix DAA-genix 60 tab.

Napisz swoją opinię