• Obniżka

Biogenix CLA-Genix z zieloną herbatą & L-carnitine 60 kap

Ilość
W magazynie

52,00 zł
49,00 zł Zniżka 3,00 zł
Brutto

Biogenix Cla-Genix z zieloną herbatą & L-karnityna - skuteczne połączenie trzech składników

Biogenix Cla-Genix z zieloną herbatą & L-karnityna to optymalnie połączenie trzech składników, które skutecznie pomogą Ci utrzymać doskonałą sylwetkę i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

Sekret skuteczności Biogenix Cla-Genix z zieloną herbatą & L-karnityna to optymalne połączenie trzech kluczowych składników, które wzajemnie potęgują swoje działanie:

  • CLA - sprzężony kwas linolowy
  • L-karnityna
  • Ekstrakt z zielonej herbaty

Najistotniejszym składnikiem Biogenix Cla-Genix jest CLA, czyli kwas linolowy, który wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej co zostało udowodnione w wielu badaniach. CLA pozwala na zmniejszenie odkładania się tłuszczu, zwiększa lipolizę (proces rozkładu trójglicerydów przebiegający w tkance tłuszczowej) oraz przyśpiesza spalanie tłuszczy.

Kolejnym kluczowym składnikiem Biogenix Cla-Genix jest ekstrakt z zielonej herbaty standaryzowany na EGCG. EGCG to polifenol odpowiedzialny za najważniejsze właściwości zdrowotne zielonej herbaty. Systematyczne przyjmowanie ekstraktu z zielonej herbaty przyczynia się się zwiększenia utleniania cząsteczek tłuszczu, obniża poziom cholesterolu LDL, zmniejsza ryzyko chorób układu krążenie związanych z nadwagą, działa silnie antyoksydacyjne.

Trzeci składnik to L-karnityna, która odpowiada za wydajność transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów. L-karnityna dba o to, aby nasze komórki mogły prawidłowo pozyskiwać energię z tłuszczów i aby tłuszcze nie odkładały się w organizmie. Dodatkowo l-karnityna odpowiada za dotlenienie komórek, przy zbyt niskim poziomie l-karnityny proces utleniania kwasów tłuszczowych oraz pozyskiwanie z nich energii jest znacząco ograniczone.
L-karnityna i CLA działają synergicznie więc przyjmowanie tych składników razem znacząco wspomaga proces utraty wagi.

Połączenie składników zawartych w Biogenix Cla-Genix skutecznie wspomaga procesy utraty wagi w sposób bezpieczny, gdyż ich działanie zostało potwierdzone wieloma badaniami.

Zalecane dawkowanie  

Przyjmować 1-2 kapsułki BIOGENIX CLA-Genix™ 2 razy dziennie po śniadaniu i na ok. 30 min. przed aktywnością fizyczną.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Skład

Informacja żywieniowa 2 kapsułki 4 kapsułki
Sprzężony kwas linolowy CLA 80%
W tym CLA
1000 mg
800 mg
2000 mg
1600 mg
Ekstrakt zielonej herbaty
W tym EGCG
400 mg
132 mg
800 mg
264 mg
L-karnityna 200 mg 400 mg

Opis

Forma
Kapsułki


Komentarze

Ocena 

2021-08-06

Spoko

Cwiczę wieczorem więc nie chciałam brać nic z pobudzeniem, cla się sprawdza, fajna alternatywa dla standardowych spalaczy tłuszczu.

Napisz swoją opinię

Biogenix CLA-Genix z zieloną herbatą & L-carnitine 60 kap

Napisz swoją opinię